Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puzsér mindenkire irigykedik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puzsér mindenkire irigykedik, aki több nőt varrt le, mint ő (valaha is fog)?😁

Figyelt kérdés
Irigykedik és közben ordibál, hőbörög. Ez egy ennyire egyszerű csávó. Ronaldo, Sebestyén Balázs stb. Mindig a sikeres, jóképű férfiakba mar bele.

2021. jún. 30. 18:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Balázs igencsak ügyes a kommunikációt tekintve és látja mikor kell több és mikor kell kevesebb.

Az más krdés, hogy szereti a fingós poénok szintjét:D

2021. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%

Nem emiatt, de tény, hogy tele van irigységgel, frusztrációval.

Kár volt felhagynia a szakmájával, abban viszonylag jó volt. Azóta bármihez nyúl, elcseszi, egy igazi lúzer. Politikusnak is alkalmatlannak bizonyult, műsorvezetőnek csapnivaló, ökörségeket beszél sokszor. Kár érte, filmkritikusnak nem volt rossz, egyébként egy irritáló, beképzelt, idióta pöcs.

2021. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%

Puzsérhoz sosem fog felnőni a társadalom.

Egy normális, összetett, intelligens kritikát ellene még nem hallottam.

2021. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
39%

13as, ha mindneki hülye, csak Puzsér helikopter, akkor ott nem biztos, hogy a mindenkiben kell keresni a hibát:D


Általában a meg nem értett zsenik esetében nem arról van szó, hogy a társadalom nem hajlandó megérteni, hanem arról, hogy a zseni nem tudja olyan nyelven kifejezni magát, amit megér a társadalom.

2021. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%

#14

Vannak akik megértik csak nem az ilyen panelprolik mint te, akik elég sokan vannak.

2021. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%
Őőőő, köszönöm, hogy egyetlen kommentből megismertél, kielemezted a jellememet és ítéletet modntál fölöttem. Biztos, hogy Puzsér is erre tanít?
2021. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem ez egy tipp volt, aminek nagy az esélye hogy igaz
2021. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
60%

Aha.

Szóval azért, mert nem értek egyet veled, már nagy az esélye, hogy panelproli vagyok?

Nekem az a gyanúm, hogy kettőnk közül te kevésbé érted Puzsér gondolatait:D

2021. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%
Egy rossz ripacs.
2021. júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
En panelproli vagyok és bírom Puzsért. Bár sokszor beszél olyat, ami szerintem baromság. Sőt tényszerűen baromsàg. De kevés olyan ember van, aki tud érvelni a véleménye mellett és olyan vélemény alkot, amit èrdemes meghallgatni, mert ezáltal a saját véleménsem is formalódik. A nagy hangja meg azért kell, hogy ne azok is felfigyeljenek, akiknek unalmas ez a filozófálás.
2021. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!