Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet valaki azért biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki azért biszex mert irigykedik más fiúk külsejére?

Figyelt kérdés

Látja hogy lányoknak egyes fiúk nagyon bejönnek, és hasonlítani akar rájuk.

Mondjuk 15 éves korától.



2021. ápr. 2. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy ez biszex-dolognak számít-e v esetleg látens homoszexualitásnak, de én például egy időben szakállas voltam és figyeltem, próbáltam inspirálódni az egyes fazonokat illetően. Hozzáteszem, szexuális vonzódást nem éreztem, nálam inkább az identitás, az önértékelés része volt az arcszőrzet, ezen belül is a szakáll viselése.
2021. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ettől még nem leszel biszex, hogy más pasikat példaképnek tekintesz, igazodni akarsz hozzájuk, vagy éppen irígykedsz rájuk. Biszex akkor leszel ha szexuálisan izgatnak és ezt-azt el tudnál velük képzelni. Ezzel együtt ne kövess ész nélkül mintákat, önmagad legyél, a saját stílusod találd meg ne másokra akarj hasonlítani, majmolva idegeneket.
2021. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex lány vagyok, és sose voltam féltékeny más lányra.

Ha olyan akarsz lenni mint ők, attól pont nem leszel biszex, hanem attól ha velük akarsz lenni.

2021. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Az ostobaság fokozódása! Miért van ennyi ostoba ember? Valaki mondja már meg. Igen, valószínű lesz.pok egy f.szt csak mert féltékeny vagyok hogy a lányoknak az jön be. Milyen érzés ész nélkül megszületni és élni, kérdező?
2021. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!