Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszívként el kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszívként el kell felejtenem az orális szexet?

Figyelt kérdés

Egy domináns nő nem fog leszopni

Pedig az nagyon izgat



2021. jún. 27. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dominans vagyok de szopok is
2021. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan dominansok akik szopnak is, persze ritka
2021. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Cum control esetleg?
2021. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dimnaként imádom ha kikötözöm és leszopom.
2021. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Egy normális domináns nő ugyanúgy élvezi a szexet, ahogy egy átlagos... szeret örömet okozni, akár szájjal is. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Akikre te gondolsz fizetős dominák, meg mindennek elmondhatóak, csak épp dominánsnak nem. :D
2021. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem jobb ha lemondasz róla

ha találsz egy igazán domináns nőt, lehet hogy nem fog lesz . pni (hacsak nem ő maga is élvezi)

feleségem domináns és utoljára 5 éve kaptam orális szexet. mióta a bdsm egyre jobban az életünk része azóta fel sem merül az orális szex mint lehetőség (előtte mint jutalom néha felmerült)

persze kapok más dolgokat ami bőven kárpótol érte.

2021. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,én szub lány vagyok,és a domom rendszeresen kinyal.
2021. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kizárt, én domináns nőként többször is kielégítettem orálisan a volt barátnőmet, illetve a mostanit is kielégíteném. kerülhet olyan szerepkörbe valaki, vagy olyan megalázó, kiszolgáltatott helyzetbe, amiben működőképes az orális szex :D
2021. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem az orál mindig is azért izgatott, mert tudom, hogy bármelyik pillanatban leharaphatná ha akarná
2021. júl. 25. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!