Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti elmennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti elmennétek egy swinger klubba ha az ottani pasik mind a ti korosztályotokhoz tartoznának és megnyerő külsejűek lennének?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Jártam bécsi szvingerben, tele volt fiatallal. Volt pár kövér srác, a többség teljesen átlagos vagy éppen sportos külsejű volt. Csak itthon tartja magát ez a tévhit, hogy nyugdíjas perverzek járnak szvingerbe.
2021. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem, teljesen kizárt. Nekem a szex az két ember, én, és a párom, így random idegenekkel nem menne. És nem is vágyok rá, kicsit sem.
2021. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Velem egykorúak sosem jöttek be.


20N

2021. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a kor nem szempont, a külső igen. Ha csupa jó pasi és jó csaj, akkor naná!
2021. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen ha fiatal és minimum átlagos pasáik járnának oda akkor kipróbálnám. . Lehet hogy Bécsben jarnak ilyenek is de az itthoniakról nem ezt hallottam.
2021. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ebben az esetben elmennék swingerbe.
2021. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

A "public" swingerekben mindenféle korosztály, megjelenésű ember van, a 20-asoktól az 50-esekig. Pont úgy ahogy egy strandon is, ott is van csinos/sportos 20 éves meg teltebb és 50-es is. Ott sem vagy köteles mindenkivel együtt csúszdázni, egy swingerben sem dugni, teljesen szimpátia alapon működik. Ha 20-as csajt/párt/pasit keres valaki megtalálja - feltéve hogy ők is akarnak tőled "valamit".

Egy magánklub van ahol külső megjelenésre, életkorra is van szűrés. Annak a tulajdonosai egy rutinos, a hazai és külföldi swingerek világát belülről, gyakorlatban ismerő 30-as pár (s nem is néznek ki rosszul, sőőőőőt).

A magánparti más téma, van belőle 1-2 valós, de elég sok belőle a kamus lufi, ahol csak egy pasi kitalálja "hívok magamhoz párokat, csajokat swingerbuli címszóval és hozzák nekem a p.ncikánanánt" 😂

2021. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Megsúgom, hogy szvingerben sem úgy megy, hogy random idegenek egyszer csak összeragadnak, mint a kutyák.


Ugyan úgy meg kell szólítani a másikat, beszélgetni, flörtölhetni. Csak annyi a különbség, hogy nem kell számot cserélni, hanem egyszerűen bementek az egyik szabad szobába. A szimpátia ugyan úgy megvan ott is a felek között.

2021. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!