Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm túl nagynak tartja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl nagynak tartja a péniszemet, és nem engedi hogy teljesen betegyem, mert fáj neki, de csak úgy tudnék elmenni, így 15 perc után a kezeivel könnyít rajtam, ami nem a legjobb. Ez több lánynál is előfordult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22F, a többi le van írva.

#szex #kielégítés #kézimunka #hosszú hímvessző
2021. jún. 24. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Szakítsatok.

Ez olyan mértékű szexuális eltérés, amit nem fog menni hosszú távon.

2021. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megszokod hogy ez van, vagy ha nem opció neked ez a módszer, akkor elhagyod.
2021. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
És ő hány éves?
2021. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elsősorban köszönöm a válaszokat, és 1. Több lánnyal előfordul, és a barátnőim 18-20 között voltak.
2021. jún. 24. 16:57
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Sztem nem kene akkor tovig tolnod. A makk felol indul ki az orgazmus, szoval ha csak a makk van bent, annak is elegnek kene lennie. Kiserletezzetek.
2021. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Én vagyok a híres nagyf÷szú!
2021. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5. komment: Köszönöm, úgy lesz:)
2021. jún. 24. 17:07
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
itt vagyok én neked...felül alul is elnyellek tövig keményen :P itt a megoldas
2021. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Az első válaszolóval értek egyet. Sajnálom, de hosszútávon ez a legkevésbé kellemetlen döntés. Az 5-ösről levágós, h nincs tapasztalata, ráadásul félművelt. Nem, kedves 5-ös az úgy nem olyan!

Képzeld, a férfiaknak nem a makk az egyetlen erogén-zónájuk, mint ahogy nőknél sem csak a csikló érzékeny.


Most ez suttyóságnak tűnik majd a legtöbb olvasónak, de azt javaslom; legközelebb már az előtt érdeklődj a lány puncijának kapacitásáról, hogy érzelmek alakulnának ki, vagy szex lenne.



F

2021. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

De miért nem tudsz úgy elmenni, ha nem tövig tolod? Ilyet még nem is hallottam. Eleve a makk a legérzékenyebb rész és ha csak féltávig mozogsz a nőben, simán mennie kéne az orgazmusnak. Szerintem te vagy még kicsit tapasztalatlan, nem ismered annyira a tested, ami nem baj, csak akkor kísérletezz, próbálkozz.

Ha nagyon nem megy, nyilván marad a szakítás, mivel hosszú távonez így nem működik. Kérdés tudsz-e olyannőt találni, akibe beleférhet valaha is a farkad. Mert ha annyira nagy, akkor szinte senkinek se fog tövig bemenni ezt most így előre megmondom neked

N

2021. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!