Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legfurább szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább szexuális tartalmú álmotok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját anyukám kiverte nekem álmomban és jobb volt mint bármelyik lánnyal valaha.. Az agy iszonyat furcsa dolgokat tud művelni!


Mikor felkeltem percekig iszonyat hülyén éreztem magam plusz olyan merevedésem volt, hogy a szöget bevertem volna vele..

2021. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Polipszerű lény voltam egy shemale női lényen akinek puncija is volt, 1 karommal vettem neki kettő punciba járt kettő popsiban, egy-egy a mellei köré csavarodva az utolsóval meg szotyit ettem.

Fura volt mert nem szeretem a szotyit...

2021. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

egy strandon voltam, ahol megláttam egy néger csajt térdig érő gigacsöcsökkel mászkálni

éreztem, hogy nagyon merevedik a farkam, úgyhogy el akartam rejtőzni a klotyón, meg ha már ott voltam, akkor gyorsan könnyítettem is volna magamon

de akkorára nőtt, mint egy kisebb fatörzs, két kézzel kellett húzogatnom, de még úgy sem értem körbe

meg nekem is volt néhány ilyen, mint 1-esnek, hogy családtaggal kerültem szexuális helyzetbe (de gyakran valamiféle átalakulás módra, tehát egyik pillanatban még random nő, másik pillanatban átváltozott nőrokonná, de nem is úgy néztek ki, mint a valóságban, szóval nagyon fura)

2021. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszopott egy vámpírnő.
2021. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm több sráccal szexelt egyszerre.
2021. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmet dugtam egy izmos fekete pasival.
2021. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lábfétis egy munkatársnővel.
2021. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kollegámmal szexeltem a vonaton. Direkt nem említettem neki, nehogy félre értse.

Aztán nem sokkal később mondta, hogy álmodott velem, rajta lovagoltam... :D


24/L

2021. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy a matektanárommal volt kint az osztály szünetben, majd egyszer csak behívott egy terembe és elkezdett fogdosni, majd később szexeltünk.

Fura, pedig nem valami adonisz pasi, de az álmomban mégsem ellenkeztem.

Ezenkívül volt olyan, hogy tesómmal megbeszéltük hogy ő kinyal engem, én pedig leszopom. Amikor felkeltem nagyon nedves voltam, de kellemetlen is volt.

2021. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!