Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők akkora tragédiaként élik meg, ha nem szexelhetnek, de ha egy férfi panaszkodik ugyanerről, arra tesznek magasról?

Figyelt kérdés
Ezt már nemegyszer megfigyeltem, hogy teljesen ki tudnak akadni azon, ha pár hónapig nincs szex, mert az olyan természetes, hogy annak mindig lennie kell (kéne). Ha férfi mondja ugyanezt, akkor oda se figyelnek. Ennyire nincs bennük empátia? Vagy azt hiszik, nekünk is olyan könnyű összehozni, mint nekik?
2021. jún. 24. 11:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ki miért csinál magából bohócot. A nők pl. képesek rá, ha gyereket akarnak. Ne tegyünk úgy, mintha a nők a férfiakhoz képest valami emelkedett, éteri lények lennének. Ha elkapnak a hormonok, akkor megszűnik a racionalitás.
2021. jún. 24. 13:05
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már! A gyerek csinálást még elhiszem. Talán a 18 éves lányokba is hiszek. 40 éves nők hidd el nem fogják a falat kaparni a szex miatt.
2021. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát, ha jól néznek ki, akkor nem :) De amúgy azt nem értem, hogy igazából neked mi a sérelmed. Most azért hibáztatod a férfiakat, mert ők úgy lettek összerakva, hogy bennük munkál a tesztoszteron, és erősebbek a vágyaik?
2021. jún. 24. 13:13
 14/18 anonim ***** válasza:

Lett volna bőven lehetőségem szexelni tizenhat éves koromtól kezdve, de számomra mindig csak a kapcsolat részeként működött, így ha nem voltam kapcsolatban, nem volt szex sem. Az első kapcsolatom előtt gyakran nagyon vágytam a szexre, de az alkalmiak nem vonzottak, így maradt a kezem.


Sose panaszkodtam, maximum a barátnőimmel álmodoztunk egy kapcsolatról és azzal járó szexről. A férfi ismerőseimnek pláne nem panaszkodtam, mert hát semmi közük ahhoz, hogy éppen van-e szexuális kapcsolatom, vagy nincs.


Én ilyen vagyok, de vannak nők, akik benne vannak az alkalmikban, ők pedig most is csinálják, csak láthatóan nem veled. Meg amúgy is, miért kéne reklámozniuk, hogy tudjon róla akárki is?

*~*

2021. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak én már többször tapasztaltam, hogy nők ezt úgy adják elő, hogy ez teljesen felháborító, és együttérzést várnak, miközben egy férfinak ez mindennapos, de ez őket nem érdekli. Őszintén szólva én a tapasztalataim alapján nem gondolom, hogy a nőknek nagyobb lenne átlagban az empátiájuk, sőt, az átlag nő szerintem simán sekélyesebb, mint az átlag férfi. Szerintem az empátia a szenvedéstől alakul ki. Nők ezt a részt annyira nem szenvedik meg. Hiába döntenek úgy, hogy nem szexelnek akár hosszabb ideig, ha nincs alkalmas jelölt, más erről DÖNTENI úgy, hogy amúgy megtehetnéd, meg más, amikor lehetőséged sincs.
2021. jún. 24. 13:18
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hallottam nőket erre panaszkodni. Az tény, hogy a pasikat a szex motiválja, de a normális nők a puszta szex miatt nem dobják hanyatt magukat az első férfinak... Vagyis pasikának.
2021. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát, az elsőnek nem is. A legjobbnak, akit kiválasztanak. Annak viszont rendszeresen. Aztán feljönnek a gyk-ra értetlenkedni, hogy miért írjuk mi azt, hogy nem jut elég szex, micsoda hülyeség ez már.
2021. jún. 24. 13:56
 18/18 anonim ***** válasza:

Oké. Tegyük fel, hogy belemegy a csaj, hogy a te szexhiányodról beszélgessen.

Hogy zajlana? Főleg egy idegennel. Nem fognak ugrani, ha te azt mondod, hogy régóta nem szexeltél.

Mármint egyéni szoc probléma, miért akarna egy csaj arról hallani, hogy nem szexelsz? Ha frusztrációt okoz, menj pszichológusnál.


Van, akinek a kapcsolat fontosabb, mint simán a szex. Akkor miért menjen bele egy szexkapcsolatba? Legtöbb nőnek nem a szex körül forog a világ.

Nem lehet azt mondani, hogy "jaj, mert nem tapasztaltad", mert de.

1x volt szexkapcsolatom, de soha többet.

Szexuálisan kielégültem, de semmi több. Azt meg magamnak is megoldom. Ahhoz fölösleges egy második személy.


Amúgy meg, ha valaki szexelni akar, mondjuk egy nő, akkor keres valakit, nem pedig panaszkodik. Soha nem hallottam olyan nőről, aki szexhiánnyal kapcsolatban empátiát várt volna el.

A normális férfiak úgyis találnak maguknak párt előbb-utóbb.

Aki nem, az vagy rossz helyen keres, vagy vele van baj (kéretlen dick pic küldő pl).


Az utolsó válaszodat meg úgy írtad, mintha "kötelező" lenne a nőknek egy csomó férfival lefeküdni, főleg olyannal, aki hosszabb ideje nem szexelt. Nyilván azzal szexelek, aki a legjobb. De nem a szexben, hanem mint ember, és nekem tetsző személyisége van.


Ha a nők lennének a szexhiány miatt felháborodva, akkor nem lenne a lányok dm-jében szinte mindennapos a creeper puncivadász csávó, plusz többségben a lányok küldenének random idegeneknek meztelen képet.

2021. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!