Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon félős, zárkózott 24...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félős, zárkózott 24 éves szűz nő vagyok, a kimaradt tapasztalatok miatt nem jutok semerre, hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 11:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

A tánciskola tényleg jó ötlet. Anno én is pont azért jártam tánciskolába, hogy hátha találok ott egy normális nőt, aztán ha nem, akkor legalább tanultam valamit.

Volt is amúgy ott olyan nő, aki bejött, beszélgettünk, bár a végén nem lett belőle semmi.

2021. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem úgy, hogy csak kérdéseket teszel fel. Hanem úgy hogy fogadod is a tanácsokat.
2021. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 1Léna ***** válasza:
100%

Ha a kimaradt tapasztalatokat a szexre érted az nem hátrány. Nem e miatt nem jutsz valahova.

Egyébként, hova szeretnél eljutni? Ezt fontos előre eldöntened.

Mert ha azt gondolod, hogy a szüzességedet elvesztve már értékesebb, kívánatosabb, keresetebb leszel, akkor tévedsz, ha ettől a boldogságodat várod.

Ha az a célod, hogy valakinek, vagy valakinek a szexpartnere lehess egy-két éjszakára akkor azt könnyen elérheted vele. Azért légy óvatos, mert nincs 100%-os fogamzásgázlás így becsuszhat egy fogantatás, esetleg esélyed lehet nemibetegség elkapására.

Ha boldogságra vágysz akkor egy társra van szükséged. Ez idő ráfordítást igényel. Jó ha van önismereted, tisztában vagy az értékességeddel, de nyitott vagy megismerni egy társat és képes vagy azt tisztelni is.

A társ megismerése nem szexel kezdődik, hanem sok-sok beszélgetéssel, közös programokkal, különböző szituációkban, pl. valami közös munkában, szolgálatban, ahol mód van megtapasztalni hogyan tudtok közösen együttműködni, van-e egyetértés köztetek? Aki szeret, és boldoggá akar tenni TÉGED egy életen át, az az ágyban is erre fog törekedni.

Kívánom, hogy egy ilyen társnak ajándékozhasd majd magadat teljes valódban!

2021. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem te Jenôke vagy, nem nô.
2021. jún. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert komplexusaid vannak, mint nekem, esetleg szimplán alacsony a szexuális igényed. Engem 23 évem alatt egyedül két férfi tudott felizgatni/rávenni, hogy szexelni akarjak, azon kívül leszartam a témát. Azóta is szűz vagyok, távoktatás is bezarvart ugye, de ha van esélyem ismerkedni akkor is inkább kihátrálok, beijedek vagy szimplán, nem jön be a pasi (90%-ban ez a helyzet, akkor is, ha helyes az illető, engem nagyon kevés személyiség fog meg elvont, introvertált emberként). Szóval vannak 20-on éves szűz nők és nem, nem a külsőnk miatt ;).
2021. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"és nem, nem a külsőnk miatt"


Ha te mondod...

2021. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj barátilag férfiakkal, hogy szokd a társaságukat. Akár csak beszélj időnként férfival, ha amúgy nem nagyon szoktál. A legjobb persze olyannal, aki bejön. Idővel kevésbé fogsz félni tőlük.


Szoktak amúgy próbálkozni nálad? Ha igen, az is megoldás, ha egyszer nagyon bevállalós hangulatban leszel, akkor különösebb megfontolás nélkül gyorsan feküdj le vkivel. Egy volt barátnőm így vesztette el huszonévesen, a szexet elsőnek egyáltalán nem élvezte, de abszolút nem bánta meg, sokkal felszabadultabb lett utána.


Harmadik megoldás, hogy iszonyatosan összeszeded az akaraterődet, és elkezdesz hajtani vmi pasira. Én állati félénk fiúként így vesztettem el 26 évesen annak idején, egyszer csak bepöccentem, és elhatároztam, hogy márpedig én szexelni fogok, lesz ami lesz. 2 héttel később már szexeltem is, kb. 12 évnyi folyamatos gyötrődést zárva le ezzel. Mondjuk nőként nyilván sokkal nehezebb kezdeményezni... Én részemről totális pánikban voltam annak idején bármilyen nő jelenlététől. De van, hogy annyira elege lesz az embernek, hogy még ezen is túl tud lépni.


Ha gondolod, hogy tudhatok segíteni (nem deflorációval:)), akkor írj rám nyugodtan.

2021. dec. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
37%
Hát, nézd. Ha nem szeretnél már szűz lenni és egy kellemes légyottban elveszíteni a szüzességedet, akkor írsz nekem. Ha még szűz szeretnél maradni, akkor nem.
2021. dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
37%
31 éves férfi vagyok, szűz, iszont randizgattam már. Ha gondolod, ismerkedjünk meg :)
2021. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
33%
Fél év alatt semmi? Ugye viccelsz!
2021. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!