Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves tapasztalatlan fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves tapasztalatlan fiúnak adnátok esélyt?

Figyelt kérdés

Félénkségem az oka hogy nem volt még barátnőm valószínüleg.

Szerintetek találhatok még őszinte, boldog kapcsolatot?

Nagyon kilátástalannak érzem a helyzetem.


2021. jún. 13. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Találhatsz.

De én nem kezdenék veled, szerintem egy fiú annyira legyen bátor, hogy minimum elhív néha egy nőt randira 24 éves korára.

2021. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elhívnék ha lenne kit.
2021. jún. 13. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen lehet meg kapcsolatod,de ehhez valtoztass egy kicsit a hozzáállasodon.Legyel egy kicsit magabiztosabb.
2021. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
N3m
2021. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idősebb volt a férjem, amikor összejöttünk, még a kezét sem fogta senkinek előttem. 😊
2021. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira hosszú az elvárásaim listája, hogy a tapasztaltságot már nem teszem fel rá. Ha valaki minden más tekintetben megfelel, akkor simán összejövök vele, és onnantól tapasztalt lesz :)
2021. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd küldök neked nőket! F/67
2021. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!