Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ki mennyire tartja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki mennyire tartja magát bevállalósnak, perverznek??

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, ez tipikus olyan kérdés, ami után a válaszolókra ráírj 10 kanos pasi?


Aztán ha a kommentelő nem küld magáról képet vagy nem fekszik egyből a csávó alá, jön a támadás, hogy "te nem is vagy bevállalós!4!!"?

2021. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Minden relatív. Van akinek a sima orál végig szájba perverzió, más meg egy 10 fős gangbangre azt mondja nincs ebben semmi extra, mert minden hétvégén csinálja swingerben.
2021. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hat én annak tartom magam, bármiben benne vagyok ha tudom hogy ez izgatja a páromat is
2021. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Semmi sem perverz, ami a felek közös beleegyezésével zajlik és minden fél élvezi.

Én elég bevállalósnak tartom magam, de nyilván vannak azért olyan nagyon undi vagy erőszakos dolgok, amik nem vonzanak.

2021. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés kb olyan, mint az, hogy ki tartja magát humorosnak vagy intelligensnek.


Találkoztál már bárkivl, aki egy ilyen kérdésre azt válaszolja, hogy "á, én sótlan/hülye" vagyok.



(btw, azt, hogy valaki "perverz" kb a gimi 2. évében mondja utoljára valaki magára, felnőttek nem nagyon használják ezt, ez inkább ilyen gyerek duma)

2021. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon nem mindegy, hogy mit kellene szerinted bevállalnia a nőnek a szexben. Azért egy orál, vagy szájbaélvezés esetleg lenyelés és egy hajtépős, fojtogatós, kikötözős szex között van különbség. :D Ráadásul ennél extrémebb dolgokat is lehet csinálni. :))
2021. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kérdező mondj egy példát, hogy nálad mi számít bevállalósságnak.
2021. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10es skalan egy eros 9nek siman :)
2021. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
#8 kinek a 10-es skáláján? :D Erre nincs nemzetközi elfogadott mértékegység... :D
2021. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha sorozatgyilkososat akarok játszani, az mennyire számít annak?

arra izgulok, mint Dahmer, Dennis Nilsen?

mondd meg te!

-L

2021. jún. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!