Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy buliban a párom (32 éves)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban a párom (32 éves) leszopott egy nála 11 évvel fiatalabb srácot, utána pedig nála aludt, de elvileg ott már semmi sem volt. Nagyon szeretem őt, szerintetek hogyan bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 11:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

#16

Hát úgy hogy részegek vagytok, sokkal könnyebb felszedni bárkit, és ha ideális a ház akár szobában is tudtok lenni, vagy peldaul igen valami bokor mögött is leszophatnak(tapasztaltam már).

3 lehetőség is van hogy hogy visz fel csajt.

1. Dolgozik és keres annyit hogy tudja fizetni az albérletet is magának.

2. Szerencsés a szülei anyagi helyzete terén akik fizetik az albérletét vagy akár vesznek neki egy lakást.

3. Baráttal/testvérrel lakik aki épp nincs otthon.

Persze még az is lehetséges hogy szüleivel lakik de épp elutaztak vagy valami de az azért ritka.

2021. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért aludt nála, ha semmi sem volt??
2021. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az gyanús hogy minek ment el hozzá aludni? Gondolom házibuliban szopta le mivel egy diszkóban kicsit necces lett volna.. egy házibuliból viszont minek elmenni aludni?


Ha mondjuk csak leszopta volna azt mondom ha nagyon nehezen is de talán megbocsátható.. pillanatyni gyengeség, pia, emberek vagyunk hibázunk. De az hogy átment hozzá ez azt jelenti hogy bizony nem egy átgondolatlan rossz döntés volt hanem egy tudatos tervezés részéről. Amíg átértek a sráchoz 5X eszébe juthatott volna hogy te vagy neki. Az is fura hogy miután leszopta hh nem mondta azt hogy úristen mit tettem...??? Ehelyett még át is megy hozzá megdugatni magát, ami vszeg csak azért nem történt meg mert a srác túl részeg volt. De öreg, te tudod, hogy mennyire szereted, mennyire tudnál megbízni ezek után. Attól tartok hiába bocsátanál meg neki már sose lenne a régi.

2021. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már ott is aludt, más is történt. Mi lett végül?
2021. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!