Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy buliban a párom (32 éves)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban a párom (32 éves) leszopott egy nála 11 évvel fiatalabb srácot, utána pedig nála aludt, de elvileg ott már semmi sem volt. Nagyon szeretem őt, szerintetek hogyan bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 11:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ez nem olyan nagy ügy, csak elsőre. Ha nem voltak érzelmek, csak rájött a kancakór, akkor örülj neki, hogy ilyen kancás csajod van.


Mestertipp: vedd el feleségül, és csinálj neki gyereket, azonnal eltűnik a libidója.

2021. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy együtt laktok? Nem tűnt fel, hogy nem jött haza éjjel?
2021. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátom a megcsalás nem úgy működik, hogy jaj pislogtam és hirtelen f.sz került a számba - egy buliban, akkor megismert emberrel (tökmindegy hány éves, hogy néz ki, megtette). S a lakására sem azért ment fel hogy ógörög irodalomról beszélgessenek, hanem mert dugni akart a pasival. Az hogy a pasi bealudt avagy miért nem történt meg már lényegtelen (szerintem megtörtént).

Ebben a kérdésben nem tud neked senki tanácsot adni. Te és egyedül te tudod eldönteni hogy megbocsájtasz-e neki, hogy alakítjátok a kapcsolatotokat a jövőben. Speciel én mint a macskát ...rni, de a ti életetek, ti kapcsolatotok, neked kell dönteni.

2021. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
35%
Hát nézd az hogy elmondta az azért jelent valamit... én azt mondom mindenki megérdemel még egy esélyt. Ezek után ha megbocsátasz neki valószínűleg a tenyeredből fog enni és odáig lesz érted teljesen. Fogd fel úgy hogy részeg volt, nyilván minden emberben ott vannak az ösztönök, amit nem mindenki tud kontrollálni úgy ahogy kéne. Én szakítanék ezért de ha te nem akarsz akkor nem muszáj. Nem biztos hogy meg fog ismétlődni de valószínű.
2021. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nekem majdnem ugyanez volt. Exem leszopott részegen egy srácot, de megbánta és elmondta. Utána órákig könyörgött hogy bocsássak meg neki. Végül pár nap múlva mégis megbocsátottam, de nem volt az igazi már utána. Kb másfél hónappal később smárolt egy sráccal és szakított velem.

Vigyázni kell a rib.ancokkal

2021. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
tényleg érdekelne hogy megy ez buliban... ott mindig mindenkinek áll a brékó és ha akcióra kerül sor akkor azonnal beleélveznek a nő szájába? Hol? Bokorban? És hogy van valakinek 22 évesen úgy otthona hogy oda fel tud vinni nőt?
2021. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom haver, de jobb lesz szakítanod vele. Ez a kapcsolat meg lett mérgezve. Innentől már csak rosszabb lenne, ha vele maradnál. Oda a bizalom, szóval minden külön töltött percben azon agyalnál kivel van és mit csinál. Szerintem neked sem hiányzik az állandó kétely és a fokozódó feszültség. Szar lesz tovább lépni, de ez szolgálja az érdekeidet.
2021. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén. Szexuálisan mennyire tudtad ezt a nőt kielégíteni?
2021. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

most johet az hogy akár fel is vihetsz egy uj csajt aztán ha meglát két dolog lehet.

- Kiakad

- felizgatja

Ha az első akkor nyugodtan rakd ki, de csak 2 het utan, addigra TALAN megfordul benne vággyá.

Ha a második, akkor nyertél egy hűséges r i b ancot, de neked is engedned kell más pasit a kapcsolatotokba.

Tkp mindegy h felviszed e vagy csak kavarsz mellette, de ugraszd ki a nyulat a bokorbol.

Hajrá, csak tökösen

2021. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Engem amúgy az zavar hogy az exem azért csalt meg mert hónapokig nem volt szex, majd júniusban volt, augusztusban megcsalt... viszont most elvileg szingli, akkor csak akkor hiányzott a szex, mikor kapcsolatban nem volt, most meg akár elvan egyedül is? Egyszer láttam tinderen, nyilván felvisz magához, akit akar, de ez akkor is gáz. Szerencsére feminista volt, férfigyűlölő, úgyhogy ennyit ér a gondolkodása.


30 F

2021. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!