Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány nem bánja azt ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nem bánja azt ha egy normális fiút dob egy olyanért aki ideig óraig lehet jó de hosszú távon nem fog működni?

Figyelt kérdés

Sok lány tudja előre hogy egy fiúval nem fog sokáig működni, de még is ő kell, nem pedig az a jelentkező akkor normális. Ilyenkor nem bánja egy lány hogy lehet a menő fiú jobb egy ideig de hosszú távon nem biztos.

Én voltam ebben a helyzetben "normális" fiúként és láttam a lányon hogy nehezen dönt, de végül én lettem a vesztes.

Jah meg én nem egyből a bugyit akarom a lányokról levenni, ami elvileg jó pont nálük, de még is...pedig helyes vagyok.


2021. jún. 22. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A mentalitásod miatt nem téged választott. "normális" vagy vele, és cserébe elvárod, hogy veled jöjjön össze és neked tegye szét. Tipikus niceguy vagy.
2021. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Erre láttam egy tiktokostól egy jó felvetést. 2 fél beszélget.


Jóska: de miért van vele hát át fogja verni!


Pista: tudja


Jóska: de én mindent megadnék neki


Pista: tudja..


Jóska: akkor most mit és miért és hogyan?


Pista: levázolom neked. Teherautót vennél inkább vagy sportkocsit?


Jóska: nyilván sportkocsit


Pista: de ugye tudod h a teherautóban mindened elférne az egész életed?


Jóska: de a sportkocsi jobban néz ki


Pista: nah hát te vagy a teherautó a másik srác meg a sport kocsi



Nah de a lényeg itt az h hiába áltatod magad. De mint pasi szintén egy szebb csajt választanál. Mi nők is szeretjük ha jól néz ki a pasi. Ráadásul elvárod h azért mert normális vagy rögtön veled legyen csak.

2021. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez a másik, a lány valószínűleg way out of your league, és biztos vagyok benne, hogy régóta friendzonban vagy már. Sőt, ha tippelnem kéne, és most megmondanád a lánynak, hogy össze akarnál vele jönni, akkor valószínűleg meglepődne, és azt mondaná, de azt hittem csak barátok vagyunk stb.


Amúgy még a kettes kommentnek válaszolva, simán lehet, hogy elfér az egész élete abban a sportkocsiban.


Emellett kérdező, írtad, hogy de hát a csávó csak ki akarja használni. Vagyis te nyilván ezt gondolod. Attól, hogy a gyerek egy ferrari, ez még egyáltalán nem biztos.


Dobd el a fedórát, és ne legyél ilyen niceguy.


Egyes voltam.

2021. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csicuki ***** válasza:
A legjobb kombó ha szép is meg normális is mindenkinek van zsákja vagy foltja szóval nem aggódnékmajd lesz olyan lány is akinek te kellesz de ne csak a normálisságodra alapozd a dolgokat az csak plusz pont szokott lenni önmagában sokmindenhez nem elég
2021. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek a nők. Pont, hogy neked kell felismerned ezt a típust, és kerülni őket. Vannak, akik nem dobnak el, őket kell választani. Lehet, nem olyan szépek, mert a szépség viszi magával az önbizalmat, és a kevésbé szép fogja azt mondani, hogy "megelégszik" veled.
2021. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy normális vagy alap dolog, nem valami erény. Mást is fel kell tudni mutatni nem csak azt hogy szerinted normális vagy.

Azok a fiúk akik beállítják magukat normálisnak, igazából unalmasak...

2021. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És valójában számítóak, és rosszak, nem normálisak és jók.
2021. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!