Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden fiúnak hátrafelé a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiúnak hátrafelé a hasára fekszik a hímvessző ha nyugalmi állapotban a hátán fekszik?Vagy lefelé a herékre fekszik a vessző?Melyik típus a normális?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha lankadt, akkor bárhova lehet igazítani, de lefele lóg alapjáraton. Ha félmerev vagy merev, akkor mindenképp a has fele áll.

Bármelyik 'állás' normális

N

2021. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Az én vesszőm a savanyú lábillatra áll fel!! :)
2021. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Egyes, örülök neki, hogy nő létedre mindenképp farokszakértőnek hiszed magad.


Az enyém előrefelé áll, a hasamra soha.

2021. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
enyém lefelé lóg a heréimre
2021. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
#3: nem tudom milyen mentális problémád van, amiért így belém állsz. Leírtam, hogy SZERINTEM hogy szokott állni, hisz ez kb logika. Na meg láttam pár pár férfit pucéran fekve. Nem állítottam, hogy szakértő vagyok, de egy ilyen kérdésre én is tudok válaszolni. És amint látható, te is olyan választ írtál, amit én mondtam, tehát igazam volt. Nem tudom miért kell idiótának lenni, de legalább ne reklámoznád a dolgot
2021. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Nekem karóm van, nem vesszőm. Mikor milyen kedve van, úgy fekszik.
2021. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azoknaknak akikkel én voltam, mind hátra a hasukra feküdt. Szerintem teljesen normális lehet akármerre fekszik, ahogy kényelmes.
2021. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább lefelé.
2021. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!