Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik tényleg kicsi péniszmérettel rendelkeznek, (5 cm) kevésbé élvezhetik a szexet, mint az átlagos méretűek?

Figyelt kérdés

Voltam már többször is olyan férfival, akinek 5 centis volt a pénisze, meg olyannal is, aki 20 centissel rendelkezett. Mindkettejükkel élvezetes, más és más élményben volt részem, tehát számomra nem mérvadó a méret.


Viszont elgondolkodtam azon, hogyha valakinek átlagos / nagy mérete van, ugye az mélyebbre tud hatolni a hüvelybe, erősebb ingerek érik, tovább tart benyomni - kihúzni, ami számomra élvezetesebbnek tűnik az ő szemszögéből, mintha csak éppen be tudná tenni oda.


Mit gondoltok?


2021. jún. 22. 13:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10# Nem is igazán hatolt be, sőt alig éreztem valamit még a “bejáratnál” is.

Tudom a méretarányokat, és a 12 cm nem is mondható olyan kicsinek.

2021. jún. 22. 15:48
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Most döntsd el, hogy élvezted vele, vagy alig éreztél valamit.
2021. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12# Élveztem, attól függetlenül. Tudtommal nemcsak a behatolást lehet élvezni...
2021. jún. 22. 15:56
 14/16 anonim ***** válasza:

#9es vagyok

Szerintetek 8cmel érdemes probalkoznom, vagy hagyjam a viharba? Önbizalmam kB 0 xd

2021. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező. Össze vissza magyarázol. Nyilván nemcsak a behatolástehet élvezni, de akkor mindegy is a farokméret. De a behatoláshoz pedig farok kell, a klasszikus szex pedig behatolásból áll.
2021. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15# Én sem mondtam mást.
2021. jún. 22. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!