Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik tényleg kicsi péniszmérettel rendelkeznek, (5 cm) kevésbé élvezhetik a szexet, mint az átlagos méretűek?

Figyelt kérdés

Voltam már többször is olyan férfival, akinek 5 centis volt a pénisze, meg olyannal is, aki 20 centissel rendelkezett. Mindkettejükkel élvezetes, más és más élményben volt részem, tehát számomra nem mérvadó a méret.


Viszont elgondolkodtam azon, hogyha valakinek átlagos / nagy mérete van, ugye az mélyebbre tud hatolni a hüvelybe, erősebb ingerek érik, tovább tart benyomni - kihúzni, ami számomra élvezetesebbnek tűnik az ő szemszögéből, mintha csak éppen be tudná tenni oda.


Mit gondoltok?


2021. jún. 22. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Azt gondoljuk, hogy egyetlen szó sem igaz ebből. Sőt nem is nő vagy.
2021. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy élveznék, de azé' lássuk be 5 cm-vel nem igazán lehet dugni.
2021. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon kevés férfinak lehet mereven öt centis farka. Úgy a férfiak 1 százalékának se. Ha te több ilyen férfival is voltál akkor rajtad már átmentek több százan vagy ezren is akár. Ezúton is gratulálok a szép teljesítményhez. Amúgy öt centis farkú csávó nem nagyon fog a szexuális tapasztalatairól beszélni mert valószínűleg nincs is neki. Mivel gondolom hogy eleve kezdeményezni sem mer, másrészt ha el is jut az ágyig akkor sem lesz szexben része mert a nők elhajtják a picsába amint szembesülnek a valósággal. Szóval erről ennyit.
2021. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Majd csak lesz, aki bekapja az 5 centidet legalább egyszer:)
2021. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tessék?

Egy egyszerű kérdést tettem fel, mindenféle vitát mellőzve, puszta kíváncsiságból.


3# Hol írtam, hogy több kis mérettel rendelkező férfival is voltam?

....

2021. jún. 22. 14:21
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
#5 ugyanúgy vannak un. mechano receptorok egy 5 cm-s péniszen is, biokémiailag ugyanúgy működik, ha erre voltál kíváncsi. Ettől a helyzet még ugyanaz 5 cm-vel max. csiklandozni lehet de dugni nem.
2021. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mivel a penisz erzekeny resze kb a makk feluletere korlatozodik, alatta nem igazan. Ebbol kifolyolag nem, nem elvezetesebb a hosszabb farok gazdajanak.
2021. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
10cm alatti mikropénisznek számít. 5cmes felállt pénisznek kb csillagászati esélye van
2021. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem mereven 8cm,azzal sem lehet sok mindent kezdeni, legyünk őszinték 😮
2021. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Az amit te 5 cm-nek gondolsz kérdező, az szerintem 10-12 inkább. 5 cm-el fizikailag nem lehet behatolni, és extrém ritka, akinek mereven ilyen kicsi.
2021. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!