Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy 25 éves fiú még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 25 éves fiú még a szüleivel lakik? Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés

30 előtt mindenképpen elköltözök, SAJÁT lakásba.

Ennyi idős fiúnál gáz ha nem egyedül él? Lányok mit gondoltok erről? Összejönnél ilyen sráccal?


2021. jún. 21. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen duma után senki nem fog össze jönni veled.

Miért nem tudsz férfi módra viselkedni.

2021. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Persze,hogy össze.Semmi baj ezzel.
2021. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Nem jönnék össze olyannal, akinek a szülei hallgatóznak a szomszéd szobában és akinek nincs félretéve havi x összeg egy kis lakásra, ahol kötetlenül csinálhat akármit és nem szólnak bele mikor van takarodó. Nőként én már 18 évesen elköltöztem otthondról, így pasinál ezt szánalmasnak találom (kivétel ha a saját lakásában valami ideiglenesen meggátolja hogy ott lakjon).
2021. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj ha ennek az az oka, hogy van egy jó munkahelyed és minden pénzt félre akarsz tenni azért, hogy vehess egy lakást, akkor nem lenne gond. De ha nem ez a helyzet, akkor az számomra probléma. Én 18 éves korom óta egyedül élek, fura lenne ilyen pasival összejönni, akinek kényelmes otthon lenni, soha életében nem kellett bevásárolnis, főznie, takarítania maga után stb.

Ha pár éven belül veszel lakást, azt úgy megérteném

24N

2021. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
attól hogy itthon lakom ugyan úgy szoktam bevásárolni, takarítani
2021. jún. 21. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gáz.Lehet így is barátnőd.
2021. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Biztos vagy benne, hogy 5 év múlva sajátod lesz?

Az ingatlanpiac kiszámíthatatlan.

2021. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Pontozzatok le ha akartok, de a lényeget lássátok benne. Amíg nem volt saját pecum addig is bőven voltak kapcsolataim. Mert nem az anyagiaktól függ, hanem stílus, kisugárzás, személyiség, kinézet - ebben a sorrendben. Ha tudsz udvarolni és rendelkezel az előbbiekkel akkor elfogadják hogy még nincs saját pecud. Ha viszont nem rendelkezel ezekkel akkor tökmindegy hogy van-e, önmagában kevés a sikerhez.
2021. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!