Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehetséges, hogy ez itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy ez itt mind sperma folt?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a barátom számítógép asztalának az alja.

Nyugtassatok meg, hogy ez nem sperma, hanem gyári hibás az asztal.


2021. jún. 20. 10:55
1 2 3
 21/29 Kancácska ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb egy kézi bankjegyvizsgálóval megnézni. UV fény kell, semmi más. ;) Nem sperma de utólagosan telespriccelt a téma. Trollnak kamu kérdés, már nem is figyeli a válaszokat. További kellemes vasárnapot, jó szórakozást a semmihez :D
2021. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

21

De legalább megint itt népszerűsítetted a csatornádat:D


Nem az nem hagyna maga után nyomokat ennyire nem lehet pancser.

2021. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Kancácska ***** válasza:
60%
Naná, hogy kihasználom ezt az uborkaszezont és a sok idiótát. Népszerűsítsd te is ha van aztán majd aki akarja ránéz, aki nem az nem :) Az élet egyszerűbb mint gondolnád ;) Ha pedig fáj a bejegyzésem, le lehet pontozni, lehet jelenteni, lehet engem is tiltani, blokkolni és máris megoldva minden :) Könnyeket elmorzsolni nem fogok, maximum a röhögéstől :)
2021. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%

23

Csak vicceltem nem kell egyből durcizni.

2021. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Kancácska ***** válasza:
60%
:D Aki engem fel tud idegesíteni, vagy bármilyen módon felhergelni, annak Nobel díj jár. :D Sosem szoktam. Kiismertem a net a fórumok világát, nem mai bútordarab vagyok. Úgyhogy nyugi, no problem :)
2021. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk, nem az lenne itt a baj, hogy csinálja, hanem arról van szó, hogy nem vagyunk állatok az istállóban (jobb esetben), akik vígan élnek saját végtermékeik között. Törölje le maga után, mert undorító.
2021. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Öcsém! Az rendszeresen ráhokizik az asztalra!
2021. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27-es, és nem lehet megnevelni, hogy létezik zsepi is? Vagy direkt tolja?
2021. jún. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28. Még hozzá is dörzsöli a fához, mert élvezi, ha makkjába szálka megy.
2021. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!