Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elősegíteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elősegíteni, előcsalogatni a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elvileg csak a nők kis százaléka képes elmenni hüvelyi úton, szex közben, de sok mindent olvastam és felmerült bennem, hogy talán ez tanulható lehet. A következőket olvastam:

1. Ismerd a tested. Szerintem ezzel nincsen gond, szoktam maszturbálni, tudom mi a jó nekem, de mindig a csiklóra terjedt ki a dolog, mert kicsi ujjaim vannak és úgy érzem nem tudom magam megfelelően izgatni máshogy, nem kényelmes, nem férek oda rendesen. Ha a partnerem ujjaz, vagy ha szeretkezünk azt mindig nagyon élvezem, és érzem is a sok helyen emlegetett "mindjárt bepisilek" érzést, de csak nem érkezik el az orgazmus. Vagyis azt hiszem egyszer sikerült, ujjazott, és közben a csiklómat kényeztette. Más érzés volt, mintha belülről jött volna. Vajon ezen tudna esetleg segíteni egy G-pont vibrátor? Hogy megtaláljam azt a szöget, pontot ahol jó nekem? Szeretkezés közben is érzem, de valahogy mintha lenne bennem egy gát, és gondoltam hátha egy ilyen kis segítség átlendítene. Mit gondoltok?

2. Gésa-golyók/Kegel gáttorna: azt olvastam hogy ezek intenzívebbé tudják tenni a női hüvelyi orgazmust. Valakinek van tapasztalata erről?



2021. jún. 16. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudom, próbáltam kitapogatni a G pontom, de szerintem ez vagy van vagy nincs. Genetikai, mint a kék szem, szőke haj.

Én sose éreztem odabent semmiféle "más tapintású" területet. Csiklóval elmegyek, de hüvelyi behatolással nem, azt csak körítésnek érzem a pasi örömére.

2021. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is meg voltam győződve, hogy nekem nem megy. Megfelelő pasi, megfelelő merettel lett a megoldás. Egyszercsak sikerült, én se hittem el. Előtte sem volt hiányérzetem, és továbbra is főleg csiklóval megyek el, de néha összejön.
2021. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Először csikló izgatással izgasd magad vagy ahogy szoktad. Mikor megfelelő izgalmi állapotban vagy, nyúlj fel, egy vagy két ujjal. A hüvely felső falát izgasd egy hívó mozdulattal. Ha teljesen benyomod és szép lassan húzod ki úgy, hogy a hüvely felső falát izgatod, akkor találni fogsz egy olyan területet, aminek picit másabb a tapintása. Minél jobban fel vagy izgúlva, annál könnyebb lesz kitapintani. Azt izgasd hívó mozdulattal. Az erősséget meg tempót majd úgy is érezni fogod, hogy jobb neked. Ha esetleg segédeszközt használsz úgy irányítsd, hogy a hüvely felsőfalát izgassa leginkább. Ugyan ez a pároddal. Ha meg van az a pont amit az előbb leírt módszerrel kitapintottál, úgy kell irányítsa a szerszámot, hogy a hüvely felső falát izgassa. A legegyszerübb póz, ha oldalt fekszel és ő térdel elötted az ágyon. Úgy könnyen lehet irányítani. ( A segédeszközt is)

Ha felfelé görbül a párod szerszáma, akkor misszi, lovagló, vagy oldalt fekve a legjobb, es ezeknek a variációja. Ha lefelé görbül, akkor kutya, fordított lovaglo, oldalt fekve és ezeknek a variációja. ( Vagy ha a segédeszköznek van ilyen formája).

Jó szórakozást és kellemes lábremegést!✌💦 😊

2021. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

#3. válaszoló írta le a tutit.

Hibátlan válasz.

2021. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Nyugodtan vehetsz segédeszközt is, gésa-golyókat is. Bajod nem lesz tőle, ha nem is üt be a hüvelyi orgazmus (mert ez ettől még egyénfüggő lesz) legalább izgalmasabb lesz az együttlétetek.
2021. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Dolgozok rajta 😁
2021. jún. 17. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vaaaagy :

Feküdj hasra, zárd össze a combjaid és úgy legyen benned a farok. És igen, így is a hüvely hasfalad felőli részét fogja nyomkodni. De ehhez bizon kicsit nagyobb, kőkemény és türelmes farok kell.

Általában a vékonyabb lányoknál működött nekem így a legjobban.

Ha nylás-ujjazás kombót kapsz akkor bent van az ujj és felfelé halálfinoman szépen lassan fél centiket mozdítva lassan masszírozzon belül. Nem ki-be huzogatva.

Csak idő kérdése, hogy mikor robbansz :-).

2021. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2# -es válaszoló mellé állok. Én 30 F vagyok, volt egy csajom kb 23-25 évesen 1-2 komolyabb kapcsolaton túl, amikor összejöttünk mondta, hogy ne lepődjek meg de ő nem tud, csak csiklóval. Amúgy nagyon élvezi a szexet, de elélvezni csak úgy tud ha ujjazom vagy nyalom.

Amikor először együtt voltunk, fura volt, fájt neki sőt kicsit vérzett is. Kb mintha újra elvesztette volna a szüzességét. Mondta is, hogy mások a méreteim mint amihez hozzá szokott. ( Hozzá teszem, nem arcoskodni jöttem, tök átlagos!)

Aztán az x-edik szexnél ami kicsit határozottabbra sikerült mint az addigiak, spriccelve élvezett el miközben dugtam. Szegény totál zavarban volt, hirtelen azt se tudta hogy mi volt ez, én meg persze dagadtam a büszkeségtől...

2021. jún. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!