Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ha szexkapcsolat miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha szexkapcsolat miatt választanátok valakit, akkor annak a férfinak milyen kritériumnak kell megfelelnie? Életkort is légyszíves írjatok a válaszaitok a válaszaitok mellé.

Figyelt kérdés

30 F


Csak szeretném tudni, hogy a jövőben, ha ilyen céljaim vannak, hogy készülhetek annak érdekében, hogy jó eséllyel eredményesen pályázhassak egy ilyen kapcsolatra/alkalomra/alkalmakra, de olyan nőknél immár, akiknek a külseje nem az átlaghoz mérhető alapvetően.


Vannak olyan nők, akik nem akarnak abszolút szexkapcsolatot, de lehetőséget látnak rá, csak az nem mindegy kivel. És vannak, akik akarnak, de továbbra is nem akárkivel. Mert nektek nőknek vannak igényeitek minden téren. Az anyagiak mellett, főként az érdekel, hogy

külsőre ki számít nektek megfelelőnek oly mértékben, hogy azt a civil életben meglátva is beújítanátok magatoknak, mert éppen a zsáneretek.


Mire kell építkezni egy férfinek? Milyen legyen egy férfi?


-Elvárás, hogy márkás holmikban legyen megjelenése, vagy éppen elég az is, ha normálisan öltözik?

Ezzel együtt milyen külsővel rendelkezzen? Milyen férfit képzeltek el ilyen célra?


Teljesen kigyúrt mindenhol, de nem kövér..? Sörhasú, pocakos, de a karjai kigyúrtak...?

Szálkás izmos legyen a figura?

Legyen kövér, de jóképű?

Férfiaknál a formás farizom jelenthet-e valamilyen előnyt ebben a témában?



#szexkapcsolat, nő, férfi
2021. jún. 15. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexkapcsolatot keresnék akkor egyértelműen a külső lenne a legfontosabb, olyannal alakítanám ki akinek a személyisége annyira nem tetszik hogy kapcsolatra el tudjam képzelni.

Normális öltözködése legyen, legyen ápolt, igényes, látszódjon rajta hogy ad magára, jóképű legyen, testalkatra átlagos vagy kicsit izmosabb.

2021. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
1#-es kedves a brét ki tetszett hagyni a szempont listából:-)
2021. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És az életkort is kihagytátok a megosztásaitokból.:)
2021. jún. 15. 08:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha esetleg ilyet keresnèk(de nem keresek, ès nem kèrek privàtot senkitől) akkor nem fontos a márkás ruha, de legyen azèrt igènyes. Tehát ne macinani pörkölt szaftos asszony verővel. Legyen jó az illata, ez nagyon fontos. Legyen azèrt magasabb nálam, testileg átlagos, annál picit vèkonyabb vagy izmosabb. Az arca pedig legyen fèrfias. A formás farizom nekem bejön.
2021. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
#4 vagyok, 20 ezt elfelejtettem bocsi. Ja igen ès ne legyen mikropènisze . :D
2021. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
#2 nem szempont, ne legyen mikropénisze se hatalmas, a kettő közötti átlag méret a legideálisabb.
2021. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Első és legfontosabb, legyen vastag a pénztárcája és ha már szexkapcsolat, támogasson is.

Erre a legideálisabb egy idős 40 év feletti férfi lenne, nagyon kedvelem az idősebb korosztályt.

Kinézete legyen vagány, korához képest fiatalos, márkás ruhákat hordjon. Haja legyen szintén fiatalos, ne csak egy szinttel lenyírt.

Igazából a teste mindegy, hogy milyen mert nagyon vonz az idősebb test.

..szóval, a leglényegesebb a kora és a vastag pénztárcája. :)

N/27

2021. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Azt ugye tudod, hogy egy nőknél a szexkapcsolat nem csak dugást jelent, hanem konkrét kapcsolatot, közös programokat?
2021. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

a kerdes szinvonalabol az jon le, hogy neked valoszinuleg soha az eletben nem volt meg nemhogy szex, de rendes kapcsolatod sem es nem is hiszem, hogy lesz.


ez szexkapcsolathoz nagyjabol hasonlo kriteriumokat varok el, mint egy sima kapcsolathoz. tehat kulsore legyen vonzo az illeto (most nem reszletezem, nyilvan mindenkinek mas a zsanere, de a magassag, igenyesseg es nem elhizott alkat az az alap nalam). ezen kivul olyan emberekkel nem tudok lefekudni, akiket butanak, unalmasnak vagy idegesitonek tartok. tehat muszaj, hogy azert beszelgetni is lehessen vele, ha ugy van es ne unjam halalra a szexen kivul.


mondanom sem kell, az alap, hogy a szex legyen baromi jo es figyeljen ram oda, torodjon a kielegulesemmel.


ami nem erdekel az pl. az anyagi helyzete. nyilvan ne legyen olyan csoro, hogy ha beulunk valahova, akkor egy pohar ital megvasarlasa gondoz okozzon neki, de ezen kivul nem erdekel, mennyit penze van.

a kozos erdeklodes es ertekrend sem fontos, mert nem komolyan tervezek vele. ezek kapcsolatnal fontosak, szexnel nem.


szoval attol meg, hogy szexkapcsolat nem fogok olyannal lefekudni, aki kulsore vagy belsore nem vonz.

2021. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt jó pár szex kapcsolatom

(nem kérek privátot)

Nekem mindig a külső volt a legfontosabb

Helyes, magas, jó kiállású legyen, férfias

A tulajdonságai nem igazán érdekeltek hiszen nem akartam vele időt tölteni, sőt, én azokat szerettem a legjobban akikkel nem kellett beszélgetni sem. Csak írtunk egymásnak ki mikor ér rá, össze futottunk és ment mindenki a dolgára.

Persze az nyilván fontos, hogy valamiféle intelligenciája legyen és nem mellesleg legyen diszkrét is. Viselkedjen egy férfihoz méltóan.

De összességében a külső dönt el mindent és az első együttlét.

Ha a szex számomra nem elég jó akkor keresek mást. Ennyi

29/N

2021. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!