Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáznak gondolhatott az a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáznak gondolhatott az a lány aki szabad utat adott de én elb@sztam?

Figyelt kérdés

Túl szép volt és nem hittem el. Utólag rájöttem jó nagy hülye voltam.

Csak nekem ez olyan fura nem ehhez vagyok szokva. Ismerkedni szerettem volna előbb.


Mit gondolhatott rólam hogy ő lefeküdt volna velem de én meg csak beszélgettem vele?


2021. jún. 14. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Azt gondolta balfék vagy és túl gátlásos, s legközelebb majd keres egy férfit. Szóval te tudsz az lenni? Legközelebb ziccert ne hibázz :) Ettől még startolj rá, próbálj udvarolni, a "komolyan gondolnám és nem akarlak kihasználni" szöveggel talán még meg tudsz valamit menteni a szituból.
2021. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szimplán csak azt gondolta, hogy nem tetszik neked vagy nem akarsz vele szexelni. Ennyi. Pl ha engem valaki visszautasít, nem azt gondolom, hogy de nagy balfasz:D a nő nem tudhatja, hogy te igazából benne lettél volna, csak kicsit töketlen voltál és nem mertél belemenni. Ő csak annyit lát, hogy próbálkozott, de te nem viszonoztad, csak dumàltál vele. (Esetleg észre se vetted az utalásait)
2021. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolja hogy nem szereted és szexuálisan nem vonzódsz hozzá.
2021. jún. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Azt, hogy meleg vagy.
2021. jún. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
gáznak
2021. jún. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenkivel megesik... sajnos velem is, nem egyszer, hogy elbasztam kalandokat... így tanul az ember
2021. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenekből én is sokat tanultam :)
2021. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!