Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férifiak! Ha egy nővel videosz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férifiak! Ha egy nővel videoszexeltek, az olyan élmény mintha tényleg megkaptátok volna a nőt?

Figyelt kérdés

Van valakim akivel még nem feküdtünk le, korai lenne de szeretünk cserfeskedni videóhivás közben. Megbeszéltük, hogy holnap megejtjük a videószexet de elbizonytalanodtam.

Mi van, ha lecsekkolja az idomaimat, élvez egyet és ennyi volt. Azért videón nem tudja az ember átadni a rezdüléseit, nincsenek illatok stb.

Félek, hogy csak kipipál ezzel, ugyanakkor engem is érdekelne a dolog.


Kérlek vegyétek komolyan a kérdésem és ne jöjjetek azzal, hogy próbáljam ki veletek és ne itélkezzetek hogy felelőtlen vagyok. Először csinálnék ilyet az életben, óvatos lennék.



2021. jún. 12. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Messze nem olyan.
2021. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan, inkább csak virtuális petting, de semmiképpen sem igazi szex.
2021. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha téged is érdekel, akkor csináld nyugodtan. De miért nem találkoztok és szexeltek? Távkapcsolatban vagytok?

Mellesleg a helyedben olyan szempontból izgulnék inkább, hogy nehogy lementse a videóhívást. Manapság ez elég egyszerű és ha látszik az arcod, akkor rácseszhetsz könnyen. Szép dolog a bizalom, de ki tudja mi lesz később a kapcsolatotokkal. Én nőként ilyesmit soha nem vállalnék be, még a lehetőségét se szeretném megadni, hogy valahova a netre felkerüljek vagy más pasiknak átküldjék a felvételt. Ha úgy csinálod a videóhívást, hogy soha egyszer se látszódik az arcod, lefele fordítod a kamerát, akkor okés. Viszont még a hívás elején se látszódjon az arcod és a helyedben semleges háttér előtt csinálnám, ne lehessen felismerni a lakásod. Pl legyen mögötted csak sima fal

N

2021. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól ismered őt és megbízol benne annyira, hogy ez a dolog csak kettőtökre tartozzon, akkor csinálhatod nyugodtan.

Nekem is mutogatta magát egy lány kamerán keresztül. Már eleve imádtam őt, de így hogy kifejezetten akarta, hogy rá maszturbáljak, miközben ő is csinálja, felülmúlhatatlan élmény volt.

2021. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld pacsi, köszönöm, hogy normálisan válaszoltatok! Nem izgulok már a dologtól.

Igen, egyszer találkoztunk, azóta videós távkapcsolat. Figyelek majd a tanácsaitokra!

2021. jún. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!