Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők ti örülnétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti örülnétek ha olyan pasitok lenne aki engedné hogy mással szexeljetek amikor és akivel szeretnétek?

Figyelt kérdés
Esetleg még a pasitok is élvezné hogy ilyesmit tesztek de ő persze hűséges maradna. Benne lennétek?

2021. jún. 11. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem örülnék, de nem is zavarna, hogy őt ez nem zavarja. Viszont nem elégíteném ki a vágyait azzal, hogy lefekszek másokkal is. Gondolom itt cuckoldról van szó.

Így viszont nem lennék cuckold kapcsolatban.

2021. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem tetszene. Csak az vonzana, ha birtokol és rosszul lenne a gondolattól, hogy más hozzám érjen.
2021. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem örülnék,mivel ha van párom nem fogok mással szexelni.Így nem lennék benne.
2021. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Az ilyen pasi nem szereti a nőt, csak a beteges fétisét akarja rajta kiélni. Ha csak szóbahozná, akkor látott utoljára.
2021. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Én nem akarom azt, hogy valaki birtokoljon vagy egy féltékeny beteg állat legyen.

Az, hogy ő neki van egy olyan fétise, hogy élvezi azt, hogy a párja mással kefél, nincs ezzel semmi probléma, amíg engem ezzel békén hagy és megmarad nála gondolati szinten, amikor éppen recskázik. De sem úgy nem szexelnék mással, ha ott van, sem úgy, hogy nincs ott. Ha van egy párom, akkor nem akarok mással szexelni, de nem gondolnám azt, hogy ez rosszabb a birtokló pasiktól, akiknek a nője nem mehet sehova, pl. ha diszkóba akar menni az meg teljesen kizárt. Hogyha választani kellene, akkor egyértelműen egy ilyen pasi, mint egy féltékeny barom.

2021. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2021. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenben egyetértek a #6al.

Engem.nem zavar ha őt nem zavarná, ha én néha mással is, DE csak akkor, ha ez lehetőség és nem elvárás.


A naivitás egy bizonyos korig bájos, azon túl nevetséges. Ahogy az álsze tség is.

2021. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Kedves kérdező, nem kérek privát üzenetet. Sok sikert az ismerkedéshez, en csak a véleményemet írtam le a kérdésedről, nincs más célom ezen túl a válasszal.
2021. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A korodat kérdeztem meg ha már nem tetted hozzá a válaszhoz, kár hazudozni.
2021. jún. 12. 00:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!