Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masoknál is volt olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masoknál is volt olyan hogy 1-2 hét szex és maszturbalás megvonás után, drasztikusan csökken a libido?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nálam ez van és pont az ellenkezőjét várnám.
2021. jún. 11. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam is volt, pedig pont azért kezdtem bele, hogy utána több nemivágyam legyen, hát nem jött össze ..
2021. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Én csak 2 hónap után érzékeltem a változást de igen. Eléggé lecsökkent a libidóm. Az agyam elfogadta hogy nincs napi szinten orgazmus, csak egy-két hetente. De én ezt nem élem meg rossz dologként, sőt. A szexuális teljesítményem nem romlott, sőt javult, a szexuális vágy viszont nem konstans, nem olyan elviselhetetlen. Mikor szexre van lehetőség felizgulok és nagyon jó a szex, de nincs a mindennapos teperés, szenvedés, visszautasítás, stb. Én egyébként azért döntöttem így, mert a barátnőm nagyon ritkán kívánja a szexet (heti 1 kb) és tönkretette már a dolgokat az állandó próbálkozásom, szenvedésem, az életemet meg a rengeteg maszturbálás tette már tönkre. Mióta leálltam a napi (több) maszturbálással, mondom 1-2 hónap után lecsökkent a vágy, és azóta többnyire akkor szexelünk, amikor ő is megkívánja. Én meg mivel nem verem folyton ki, olyankor 100% hogy rögtön készen állok. Egy kicsit dolgoznom kellett azon h tovább bírjam, de azért többnyire 2 ment van így, szóval megoldjuk. Sokkal jobb lett így a szexuális életünk
2021. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így van de nálam pont úgy alakult, hogy amikor a szülés után nagyon lecsokkent az együttlét a ferjemmel, mert abszolút nem a szexre állt rá az agyam ki voltam faradva, akkor csak a maszti volt az ami újra elesztette a már kihaltnak hitt libidómat. Azóta rendeződött a szexuális életünk de maradt a gyakori saját öröm szerzés is és így pörög a libidóm is
2021. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és nem kérek privát üzeneteket kiéhezett uraktól, F vagyok
2021. jún. 11. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm nem kívánja sokat a szexet. Volt, hogy azt vettem észre, nekem is elmúlt a vágy. Na, azóta 2 szex között kézbe veszem a dolgokat, ilyen csúfság még egyszer ne legyen.
2021. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!