Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar a párotok múltja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a párotok múltja?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok előtte hány partnere volt,esetleg hármasba bevették e,vagy ilyenek

2021. jún. 11. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
10es, pont ez az, hogy egy ribizlibe nem kéne beleszeretni szerintem. Meg ha megint olyan életet él melletted amit elfogadtál mimt a muétja, akkor helybe mentél a pofonért.
2021. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Viszont, ha ő is szeret, és tisztel, tanult a múltban elkövetett hibákból, nem mellettem akar kisérletezgetni másokkal, hanem velem képzeli el, akkor jobban járok, mint egy olyan partnerrel, aki nem élte ki magát, és esetleg nyitott újabb élményekre másokkal. Szerintem ez kétélű dolog, és nem ott dől el, hogy az adott személynek milyen kalandjai voltak, hanem ott, hogy milyen ember. De ez persze csak egy vélemény.
2021. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén megmondom, hogy engem zavarna és a tudatlanság áldásos állapotban hagynám a témát.


Szerencsére a leendő feleségemmel együtt vesztettük el a szüzességünket, szóval efféle probléma nálunk nem áll fent.

2021. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Minden ilyenről tudok. Nem zavar. Az a múltja, Én meg a jelene.
2021. jún. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Engem zavar, ha előttem már 20 pinát megdugott, kinyalt.
2021. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Senior Séf ***** válasza:
86%
Mind a feleségem, mind én meglehetősen viharos szerelmi előéletre tekinthetünk vissza. Szerintem ez így van rendjén. A múlt nem életfogytos ítélet, hanem lépcsőfokok sorozata. Ezek által lettünk olyanok, amilyenek most vagyunk. Ezek tettek képessé arra minket, hogy az első pillanatban felismerjük, milyen kincsre bukkantunk a másik személyében.
2021. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

#8-as: erről beszéltem... :-) ...és legalább a nevükre emlékszel? :-) ...nemhiszem... :-) Komolyan, mint a horgászok egymás között: én ekkora halat fogtam, óóó csak(?), én meg ekkorát... :-)


#7-es és #16-os: a politikusok is mind-mind olyan szépen meg tudják magyarázni, hogy amit elb*as.ztak az miért jó mégis... :-)

2021. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!