Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar a párotok múltja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a párotok múltja?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok előtte hány partnere volt,esetleg hármasba bevették e,vagy ilyenek

2021. jún. 11. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem.

Hármas? Király, jöhet újból :D

2021. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem.

Hármas? Mikor hozzuk össze újra?

2021. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Lazy Lover ***** válasza:
39%
Igazából nem de ha ez kiderülne túl komoly kapcsolatot ne várjon ahogy a papám mondta kutyából nem lesz szalonna
2021. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem, de az enyém a barátomat igen, holott ő kurvázott is, én meg csak 1 valakivel voltam.
2021. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Van akit zavar, van akit beindít, van akit hidegen hagy. Más opciót nem tudok elképzelni.
2021. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Túl nagy különbség nincs a múltak között:


Mindenki azzal b*as.zik, akivel csak bír, ahol bír és amikor csak bír... :-)


Unalmas... :-)

2021. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Engem nagyon tud zavarni az ilyesmi. Mert nagyon is számít. Hiszen a múlt meghatároz minket, attól vagyunk azok akik.

Azon kívül hogy kiábrándító is.

2021. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Fiatal koromban zavart igen

De most már egyáltalán nem

Mert nálam három jegyű a szám, így nem szólhatok semmit.

2021. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Megismerkedtem egyszer egy lánnyal egy buliban, ahova egy egyetemi évfolyamtársam vitt el. Mondták nekem, hogy a lány nagyon szigorú katolikus családból származik, csak akkor kezdjek vele, ha komolyan gondolom, a szülei nagyon figyeltek rá, hogy tisztességes, családcentrikus lányt neveljenek belőle.

Aztán a buliban már ment a szenvedélyes nyálcsere, kéz héttel később első randin leszopott, meg ia dugtam. Aztán szépen lassan kiderült, hogy míg ő Budapesten tanult főiskolán, mindenféle arabokkal dugatta magát. A szülei meg vidéken azt hitték, hogy a csaj jó katolikusként él. Valójában csak az nem fektette meg, aki nem akarta.


Szóval nem csak azzal van a baj, ha valaki nagyon sok partnert fogyasztott el, hanem azzal is, ha másnak játssza meg magát.

Nem az a baj, hogy valaki k*rva, ha ezt vállalja, az egyenes dolog, tudod, hogy mibe mártod a cerkádat.

Néha a legszendébb lányok a legnagyobb k*rvák.

2021. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

7-es

Ha beleszeretek valakibe, pont azért szeretek bele, mert az, aki. Elfogadom mindenestül, hiszen a múltja formálta olyanná, akibe beleszerettem.

2021. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!