Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha túl kicsi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha túl kicsi a farkam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le, de már elkezdtük felfedezni egymás testét. És hát voltak furcsa dolgok nekem. Mint pl. az, hogy a barátnőmbe 2 ujj egyből simán becsúszott. Kis izgatás után 3 is. És kb. semmit sem érzett belőle. Utána meg mikor elkezdett sz*pni, tövig bekapta a farkam, úgy mintha a világ legtermészetesebb dolga lenni. Öklendezés nélkül. Csak meresztettem a szemem.


Aztán tegnap borozgattunk kicsit, és elkezdtünk egymás szexuális életéről kérdezgetni. És hát kiderült, hogy az exe egy 191cm magas csávó, aki ugyan bot vékony volt baba arccal, de 5,5cm vastag és 21cm hosszú f*sza volt... És hogy csak az hiányzik neki az exéből, mert azt már olyan jólesően megérezte... Ennek tetejére még jön az, hogy volt olyan mikor elvileg 3 órán át dugtak...

Na itt én majdnem elsírtam magam. Lehetek bármilyen fasza csávó, ha az exének egy birodalmi romboló volt a f*sza helyén. Esélyem sincs. Az én kis szerszámom 16cm magas, és 4.5 cm széles. Kb. egy pattanás a bnőmnek.


Nagyon kétségbe vagyok esve. Mit tudok tenni? Eddig is voltak gondok a farkam méretével, mivel eddig mindegyik csaj kicsinek találta akivel voltam, és meg se érezték... De ezek után minden önbizalmam elvesztettem.



2021. jún. 10. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Na menj a fenébe! Te nyafogsz mindig a tök átlagos farkaddal különféle sztorik kiséretében.
2021. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Hat ez a magyar atlag teteje, en akkor mit mondjak a 13 cmes peniszemmel? Erre nem tudok mit mondani, beszelj vele h jo, hogyan szeretne, talaljatok meg az egyensulyt,

Igaz en meg nem voltam novel, emiatt nem tudom h megy a noknel q farok kerdes, de h neked nem kicsi az biztos, ne fossal, elvezzetek, ez a lenyege😁

2021. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

16,teljesen jó.

A csaj fogja szeretni, ezt csak a bor mondatta vele.

2021. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
ez full kamu, te is nagyon unatkozol, szimplan reakciokat varsz, lehetoleg jo sokat, hogy aztan elvezkedj, vagy elszornyulkodj rajta. De jol megirtad, nekem tetszik :D
2021. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

13 cm az átlag.

A tied pont jó lesz ide.

De gondolom, csak ezért írtál.

2021. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
A méreted átlagos a nők 99,99%-ának bőven elég ha ügyesen használja valaki és nem egy picsogós rinyagép kisgyerek.
2021. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a te méreted már majdnem sok is lenne. Eleve rövid a hüvelyem.
2021. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu a kerdes. Kizartnak tartom, hogy a mereted a legtobb csajnak kicsi lett volna…
2021. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Inkább túl nagy a nők kb. negyedének.

De mondom: szerintem csak azért írta ki a kérdést, hogy biztató válaszokat kapjon.

2021. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Az h 3 ujj bemegy még nem gond. Van olyan csaj aki akkor is elélvez, ha elég tág. De hogy nem sokat érzett az ujjazásból, az engem is aggasztana.


Nem tudom mit csinálj

2021. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!