Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Nyáron mezítlábas szandiban vagytok akárhol, gyönyörű lábujjaitok körmei kilakkozva, ápoltak, szép formásak a lábfejeitek, talpaitok. A férfi látványosan bámulná őket, esetleg le is fotózná és meglátnátok ezt.

Kérem a pofonokat. 😃


Korral.


2021. jún. 10. 11:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Túl sokat gondolsz magadról, ha azt hiszed, hogy valaki nem szarná telibe, hogy suttyomban lábakat fotózol.


Élj vele boldogan, több úgysem jut. :)

2021. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Most erre milyen választ vársz? Hogy úgy benedvesednék tőle, hogy ott helyben kiverném neked a lábaimmal?

Nem, szimplán csak aberráltnak gondolnálak.

29/N

2021. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem csalódtam az itteni emberekben...
2021. jún. 10. 12:00
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Először az jutott eszembe, hogy felpofoznám, de aztán rájöttem, hogy nem ér annyit. Ha neki csak meztelen lábas képek jutnak, mert az életben senkinek nem kell, hadd legyen ennyi öröme. Csak egy szánalmas fiúcska.

27/N

2021. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hey, nem ennyi jut maca, csak szeretem a szép lábakat. Ilyen logikával maradjatok inkább a szolárium kezelésénél. Jelenleg 2 barátnőm van, bomba nők.
2021. jún. 10. 12:01
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Igen, a jobb és bal kezed. :D
2021. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szar az életed? Tegyél érte, hogy jobb legyen. 🙂
2021. jún. 10. 12:03
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Megvagyok köszi. :) Nem én fantáziálgatok és próbálom meggyőzni magam (és másokat) nagyközönség előtt, hogy nem vagyok egy magányos, szánalmas lesifotós.
2021. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Aki fotózik, az magányos lehet csak? Értem ezt bármilyen fotósra. Láttál te már művészi lábfotókat Instan vagy bárhol? Nagyon beszűkült a tudatállapotod. Senki sem győz meg senkit. Egy kérdést tettem fel, az előítéletet sem én kezdtem el. Nézd, ez a viselkedés nevetséges.
2021. jún. 10. 12:11
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

"A férfi látványosan bámulná őket, esetleg le is fotózná és meglátnátok ezt."


Ezzel kezdted az egészet. Ne állítsd már be magad fotósnak. :D


Te egy szánalmas lesifotós vagy. Vagyis igazából ezt is kétlem, hogy ezt meg mernéd tenni, szerintem erről is csak fantáziálsz.

2021. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!