Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Hölgyek hogyan reagálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek hogyan reagálnátok arra ha esküvő után kiderülne a férjetekről,hogy a legénybúcsún prostival volt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 16:14
1 2
 1/16 Csicuki ***** válasza:
47%
Nagyon csalódott lennék de ami megtörtént megtörtént nem lehet vissza csinalni
2021. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Elválnék.
2021. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul.
2021. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sokan félreértik ezeket a lány,legénybúcsúkat. Nagyon eldurvulhatnak és az erkölcs is kiderül ott ha éppenséggel egy hűtlen emberről van szó, eléggé aljas módon csalják meg ott a másikat. Akárki akármit mond, hiába legénybúcsú ez nálam megcsalás lenne. Simán megteszi máskor is. Ha a legénybúcsún nem számított, hogy vagy neki, máskor se fog. Én sok mindent nem akarnék tőle ezek után.
2021. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Elválnék
2021. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

A legénybúcsú ugyan nem a házasság része, de már a párkapcsolat idején.

Szóval lényegében megcsalásról van szó.

Nem hiszem, hogy elválnék emiatt, de lenne egy elég nagy mosolyszünet.. gyakorlatilag elbssza vele az egész esküvő emlékét, szóval eléggé tepernie kell utána, hogy a házasságunkat mint egy jó dolgot fogjam fel.

2021. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
#4-esel értek egyet. Megcsalás ez is és meg tenné később is. Lehet szerintem bulizni nő nélkül is. Ha meg nem bír magával ne kötelezze el magát egy nő mellett. Ezzel csak árt egy normális nőnek
2021. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

Én magát a házasságot sem értem... Nem a mai 21.századi embereknek való. Ahol virágzik a facebook, insta, tiktok, tinder és társai, nem beszélve a különböző szexhirdetésekről, vadabbnál vadabb bulik, legény és lánybúcsúk, illetve ezek társai...Ki az,aki ezeknek évtizedekig ellenáll?!

Persze vannak kivételek, de manapság már az is csoda, ha valaki elmondhatja magáról,hogy 10 éve házas és még nem k.rtak félre egymás mellett.

Én nem csodálkozom mindenesetre. Én is házasságban élek, de bármikor megcsalhat a párom, ha éppen úgy tartja kedve.

2021. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát, egy éves házassági évfordulónk már nem lenne az tuti
2021. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Eleve nem mennék hozzá olyan emberhez, akinek igénye lenne egy magából kifordulós, állatkodós, ájulásig ivós, kokózós, qrvázós legénybúcsúra. Aki a legénybúcsúján erre vágyik, az valószínűleg máskor is, szóval értékrend szempontjából nem partnerem. Egy ivós este a haverokkal még bőven belefér, de az állatkodás már nem. Cserébe én sem sz#pok le egy férfi prostit a leánybúcsúmon, meg egyébként sem.
2021. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!