Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért űznek gúnyt a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért űznek gúnyt a férfiak méreteiről olyan nők, akik még hüvelytornával, kegel gyakorlatokkal se próbálkoztak?

Figyelt kérdés
Persze amugy is undorito dolog egy veleszuletett testi adottsag miatt valakit basztatni. Folyamatosan az a tapasztalasom, hogy rengeteg nő, akar itt, akar eloben, teljesen mindegy a platform, azon picsog, hogy nem eleg a parjuk farka hosszaban, vastagsagban, vagy egyikben sem. A huvelytorna nem egy bonyolult dolog es jelentosen javithatja a szexualis eletet, nyilvan allandoan nem tudja befeszitve tartani az izmait a no, de azert idorol idore jelentosen fokozhat az elvezeteken egy egy raszoritassal, stb. Olyan konnyen dobaloznak a nok a merevedesi zavarokkal, kis meretekkel..lehet eloszor meg kene probalni magukban keresni a hibat ..

2021. jún. 10. 11:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Direkt írtam, hogy a platform lényegtelen, ugyanezek a tapasztalásaim élőben is, sőt főleg inkább ott. Nem kérdés számomra sem, hogy az itteniek 98 százaléka férfi.

Én szarul dugok, de ezt a témát már el is engedtem, odateszem magam, de így is rossz, teszek, hogy jobb legyen, de semmi.

2021. jún. 10. 12:50
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szarul dugsz, akkor nem feltétlenül a méret a hibás, csak te vagy béna
2021. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
egy szoval se emlitettem, hogy ennek a meret lenne az oka
2021. jún. 10. 14:18
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

én pl rendszeresen hüvelytornázok már jó ideje, de nem lett szűkebb a hüvelyem. annyi, hogy sokkal erősebben tudok szorítani...

mondjuk én itt gyiken 99%ban pasikat látok a farokméretükön picsogni, nőket a barátjuk méretén alig :D


vagy az picsogás, ha leírom, hogy vastagabb, hosszabb mérettel potenciálisan jobb nekem a szex, de mivel sok ennél fontosabb dologtól lesz jó a szex, természetesen nem ez alapján választok partnert?

2021. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is intim tornazok de semmivel se lett szűkebb, csak sokkal erősebben tudok szorítani.
2021. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Szintén intim tornázok. Nem lettem szűkebb csak megtanultam szorítani és ellazítani. De ha van egy cerka pöcsöd én tornázhatok éveket akkor is szar lesz a szex.
2021. jún. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!