Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért űznek gúnyt a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért űznek gúnyt a férfiak méreteiről olyan nők, akik még hüvelytornával, kegel gyakorlatokkal se próbálkoztak?

Figyelt kérdés
Persze amugy is undorito dolog egy veleszuletett testi adottsag miatt valakit basztatni. Folyamatosan az a tapasztalasom, hogy rengeteg nő, akar itt, akar eloben, teljesen mindegy a platform, azon picsog, hogy nem eleg a parjuk farka hosszaban, vastagsagban, vagy egyikben sem. A huvelytorna nem egy bonyolult dolog es jelentosen javithatja a szexualis eletet, nyilvan allandoan nem tudja befeszitve tartani az izmait a no, de azert idorol idore jelentosen fokozhat az elvezeteken egy egy raszoritassal, stb. Olyan konnyen dobaloznak a nok a merevedesi zavarokkal, kis meretekkel..lehet eloszor meg kene probalni magukban keresni a hibat ..

2021. jún. 10. 11:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sok ilyen itteni, magukat nőnek kiadó ember valójában egy komplexusos férfi, aki csalódott a nőkben teljesen más okok miatt és megpróbálja a női nemet bemocskolni. Biztosan akad köztük néhány valódi nő is, de ők inkább az ostoba, ribi kategóriában játszanak.

Azt én is aláírom, hogy a nőknek lényegében nem kell semmit sem teljesíteniük, hisz nincs mi felálljon nekik, nem ők végzik a munka oroszlán részét az ágyban. Persze nekik is ki kell venniük a saját részüket, ha azt akarják, hogy jó legyen a szex. Mondjuk amennyi lusta, mozgáshiányos, fantáziátlan ember él ma hazánkban, el tudom hinni, hogy a legtöbb kapcsolatban egy rakás kula a szex vagy a férfi, vagy a nő, vagy mindkettő miatt. F

2021. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, de én az ilyen kérdéseknél inkább pont hogy azt szoktam látni, mindenki azt írja, nem kellene a méreten lovagolnotok, nem az a lényeg.


Igen, rá lehet szorítani a péniszre, élvezetesebb is. A férfi számára. Legalábbis nekem nagyobb élvezetet nem ad. Jobban érzem a partnerem, de élvezni az aktust csak teljes ellazultságban tudom.

Szóval vagy beletörődés, vagy partnerváltás, vagy meg kell találni a legmegfelelőbb pózt ahogy mindketten élvezik a felek. De mutogatni a másikra felesleges.

2021. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
#9 na látod, erről beszéltem ugye :') tanubizonyságot teszel annak a magatartásnak amit felvázoltam a kérdésemben. Az én méreteimről meg maradjunk annyiban nem sok sejtésed van. De ha netaláttán tényleg extra kicsi a farkam, mondjuk 10 centi, akkor most jól esett belémrugni ? :D Tudná ez a sok kedves nő, hány férfit tesz tönkre a farka mérete. Na mindegy.
2021. jún. 10. 11:26
 14/26 anonim ***** válasza:
80%
Meg tudom erősíteni, rengeteget kínlódtam a Kegel gyakorlattal, de semmivel sem lett jobb a metevedésem, és a magömlést sem tudom jobban visszatartani, mint előtte.
2021. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

9es vagyok.

Ne haragudj de ez a mensihiszti amit itt levágsz, egyáltalán nem férfias... Hogy tekintsen egy nő rád férfiként? Ne picsogj, hanem szedd össze magad! Nem érdekel mekkora a szerszámod, lehet 30cm is, ha ilyen vagy, olyan messziről elkerülnélek, hogy csak na. Ezzel szerintem más nők is így vannak...

2021. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%

Egy nő se űz gunyt belőle. Azok kisfarkú pasik akik ezt teszik.

Aki a farka mérete körül pörög az nem érett egy kapcsolatra.

2021. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#15


Nem elsősorban magamra gondoltam, hidd el kaptam én már elég cifra megjegyzéseket és simán viseltem. Bár tudat alatt biztos ezeknek a negatív megerősítéseknek is volt abban szerepe, hogy míg az én kezemben áll mint a cövek sokszor, addig ha nővel vagyok fél 6 és az is néha csak jóindulattal.

2021. jún. 10. 11:35
 18/26 anonim ***** válasza:
32%

Csakis egy kisfarkú pasi tudhatja, hogy hogyan reagálnak a nők ebben a tekintetben. Az itt válaszoló szentmártíroknak halványlila gőzük sincs erről, csak azt írják, ami társadalmilag elfogadott.


Nem, egyálatalán nem olyan rózsás a helyzet. Tisztelet a kivételnek, de egyetlen egy rossz élmény is nyomot tud hagyni az ember lelkében, nemhogy a folyamatos megaláztatás.

2021. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Egyetértek veled. Plusz az id egy adottság, hogy a punci öröméhez mekkora méret, milyen technika kell. A nők inkább visszafogják magukat válaszokat adnak az ilyen kérdésre szerintem. A legőszintébb válasz az lenne a kérdésre ha egy ffi láthatná, hogy az adott hölgy milyen amikor 13-14cm-es vékonyka farkú pasival van és milyen egy becsületes 18 körüli vaskos farkú férfival az ágyban.
2021. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%
Segítek: a neten gúnyolódók többsége csak troll nem nő (főleg a GyK-n). A másik miért te vársz el a partneredtől intim-tornát a helyett hogy inkább megtanulnád használni? Nem kell 25 cm-s broki ahhoz hogy jó legyen a szex, csak odafigyelni a partnerre.
2021. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!