Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Uncsi már ez a rengeteg kicsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uncsi már ez a rengeteg kicsi a farkam... , elég nagy...stb kérdés. Álljunk át a vastagságra most egy kicsit. Tehát lányok milyen vastag pènisz az ideális ?

Figyelt kérdés

Lehet szèlességben is (3-7cm)

Vagy körméretben (10-20cm)


Ha valaki nem bírja írhat ide is hosszt de most koncentráljuk a vastagságra.



2021. jún. 10. 10:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Hát 4,7cm kb, de fél centi is elég sokat számít már efölött.

Igen, az volt, hogy előjáték után nem bírtam betenni. Később újra megpróbáltuk még hosszabb ujjazással és sikerült de fájt neki kicsit. Bár ő tényleg nagyon szűk volt, hogy 2 ujj beférjen ahhoz is tágítani kellett

20F

2021. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

29esnek írtam

#31

2021. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

#31 feltételezem nem 30+ nőről beszélsz hogy a 4,7cm széles annyira szűk volt hogy alig ment be....


Csak azért mert nekem 5 cm széles csak ezt a korombeli 40es nők meg se érzik... mintha a zsíros bödönbe dugnám....

De szerencse hogy megmagyarázzák hogy egy nő nem használodik el és a tini lányokkal nem fényévekkel jobb szexelni...

És persze hogy nem a méret a lényeg ...

2021. jún. 10. 14:07
 34/35 anonim ***** válasza:
Páromé kb 5 cm széles, de mivel véralvadásgátlót kell szednie, amikor elélvez akkor már a sima 56-os gumi nyoma is megmarad rajta csúnyán és a számba se fér már be kényelmesen.
2021. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kérdést. Így már nem unalmas. Nagyon jó, hogy megkérdezted.

Bölcsen tetted.

Végre felnyitottad a sok hülyegyerek szemét.

Jó példával álltál elő.

Nagyon elégedett vagyok.

Ezzel egykettőre vége lesz a farokméregetős kérdésnek, főleg, hoga a kicsk meg a nagy az más méret, mint az átmérő.

Bár hamarább kérdezted volna meg.

A világ sosem lett volna már olyan, mint előttr volt.

aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!