Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek? Mennyi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mennyi a megfelelő? ( Leginkább a hölgyeket kérdezném) Mennyi idő az ideális egy együttlét alkalmanként?

Figyelt kérdés

Volt párom panaszkodott erre. Nehezen tudok elmenni és igénylem a 2-3 órás aktív együttlétet alkalmanként. A legaktívabb időszak 48 óra alatt 9 aktus.. változó időintervallumú együtlétekkel.

Tényleg igaza volt az ex barátnőmnek , hogy egy nőnek elég alkalmanként fél óra? És csak én vágyom túl sokra? Megköszönném a hölgyek válaszát.. csak hogy tisztán lássak.

Köszönöm.

32F



2021. máj. 24. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevés nő az aki bírja az aktív két három óra együttlétet 🙅‍♀️
2021. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nője/férfija válogatja. Van, akinek elég, van, akinek pedig kevés.

Rengeteg férfinak a 2-3 óra együttlét túl sok.

Másrészt ennyi időt odaszánni is szinte képtelenség, hacsak nem tudatosan figyelnek rá a párok.

De szerintem biztos tudsz olyan hölgyet találni, aki szintén a hosszú együttlétek híve.

Illetve azt vizsgáld meg, mi az oka, hogy ennyi idő kell, h elmenj, van, akinek épp az a baja, h 3-4 perc elég. Nem lehet, h korábban túl sokat elégítetted ki magad?

Ha megtalálod az okát, akkor talán tudsz javítani is az időn, idővel.

34N

2021. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha nehezen tudsz elmenni veled van a baj bár biztos vannak nők akik örülnek ennek.Amúgy maga az aktus(behatolás) kb átlag 5,4 perc.És jól írják van akinek meg az a baja hogy hamar elmegy nekem ritka hogy 3-4 percnél tovább bírom.
2021. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 perc alatt nem tudsz kielégíteni egy nőt, utánna már kib.aszott unalmas a reszelés.
2021. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Igazat mondtál.. rendszeresen önkielégítem magam ,a kangörcs miatt.. a szexuális vágy miatt gyakoriak nálam az alhasi, lágyéki görcsök.. ezek Nagyon fájdalmasak. Általában ciklusban tör az emberre .. hatalmas fájdalommal. Talán ezért is vágyunk többre.. egy orgazmus után azonnal kész az ember a másodikra.. meg a harmadikra. A harmadik.. már tiszta fájdalom...
2021. máj. 24. 20:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Előjátékkal együtt egy olyan 1-1,5 óra tökéletesen elég. Ebből maga az aktus ne is legyen több 15, de max. 20 percnél. Annál hosszabb már nem jóleső.

Esetleg ha van második forduló kis pihi után, akkor húzódhat el bő két órán keresztül.

2021. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A munka, a vásárlás, kaja, napi teendők mellett nekem nincs napi két órám dugni.
2021. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Optimális időtartam = pont annyi amennyi mindkét félnek elég. Egy perccel sem több, sem kevesebb. S gondolom mondták már hogy a jó szexet nem időre, hanem szenvedélyre, közös hullámhosszra "mérik".
2021. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Nagyon tanulságos volt. Én ebből azt szűrtem le , hogy a testi kontaktok a legfontosabbak.. mivel abból fakadnak a kölcsönös érzelmek..a karácsonyi vacsora összeállítása.. a húsvéti menü... Játszani a gyerekekkel a parkban.. túrázni menni a hegyekben.. volt aki azt írta hogy a napi teendők mellett nincs ideje dugni..ez nem így van.. nincs jogunk megvonni magunktól az örömöket.. én kívánom mindenkinek a legnagyobb örömöt.. kívánom hogy éljetek boldogan!
2021. máj. 24. 20:48
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem 32, max 23 éves szűz lehetsz...
2021. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!