Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek? Mennyi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mennyi a megfelelő? ( Leginkább a hölgyeket kérdezném) Mennyi idő az ideális egy együttlét alkalmanként?

Figyelt kérdés

Volt párom panaszkodott erre. Nehezen tudok elmenni és igénylem a 2-3 órás aktív együttlétet alkalmanként. A legaktívabb időszak 48 óra alatt 9 aktus.. változó időintervallumú együtlétekkel.

Tényleg igaza volt az ex barátnőmnek , hogy egy nőnek elég alkalmanként fél óra? És csak én vágyom túl sokra? Megköszönném a hölgyek válaszát.. csak hogy tisztán lássak.

Köszönöm.

32F



2021. máj. 24. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez sok.


Ha lenne rá idő is unalmas nekem 60 perc után, de nincs is rá idő. Régebben az egyetem, most a munka, később a gyerekek. Hihetetlenül semmilyen élet kell ahhoz, hogy beleférjen 3 óra / nap.

2021. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Én egy órát igénylek körülbelül. Ha nagyon szerelmes vagyok, 4-5 órán át se tudom megunni, de az azért nem sok van az ember életében.

De nekem soha nem volt orgazmusom és szex közben inkább a mennyiségtől elégülök ki valamennyire, illetve lelkileg is. Nincs hiányérzetem, ha jó a szex és nekem orgazmus nélkül is volt részem szuper szexuális együttlétekben, de ez nem jelenti azt, hogy mindig és mindenkivel élvezem.

Nem tudom, ha egyszer valaki el tudna vinni a csúcsra, orgazmus után is igényelném-e, vagy bőven elég lenne 15-20 perc.

Mindenesetre nekem fura, amikor 5 perces behatolásokról olvasok. Nekem az nem is szex. Oké, tudom, van orál, meg előjáték, de azok nekem csak színesítik, hab a tortán, de a szex nekem nem szex behatolás nélkül, nekem azzal kezdődik, az előjáték csak a felvezetés és az igazi aktus a behatolós rész. Nem tudnék együtt lenni olyan férfival, aki ezt 5 perc alatt elintézi.

Viszont ez a szeretkezős rész nem megy érzelmek nélkül. Próbáltam szerelem nélkül, csak szimpátiából...Hát nagyon kínos volt sokszor kitölteni az egy órát úgy, hogy egy részét csak színleltem. Igényeltem az egy órát akkor is, de hiányérzetem volt utána. Reméltem, hogy idővel jobb lesz, de nem működött a kémia. Sajnáltam, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2021. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem kb ötven perc idealis. Volt, hogy túl sok aktív együttléttől nagyon kidörzsölődtem, az utána tud fájni rendesen.
2021. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13 anonim. Volt párom is erre panaszkodott..kidörzsölés .én akkor ezt nem értettem.. így már világos és sajnálom hogy nem szenteltem kellő figyelmet páromra..
2021. máj. 24. 21:57
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha be van nedvesedve a nő rendesen, akkor 3 óra együttléttől se fog kidörzsölődni. Mondjuk a gumi akadályozhatja a nedvesedést, én soha nem tudtam gumival úgy élvezni, hogy nedvesedjek, anélkül meg ömlött belőlem.
2021. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A kidörzsölődés ilyen gyorsan jelezhet gombás fertőzést is.
2021. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok, sokszor a belso combom dorzsolodott ki a parom szoretol pl amikor sokaig lovagoltam rajta, meg hat mi gumit hasznaltunk.
2021. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Késői tavasz! Tombolnak a hormonok? Nem tudom. Ma a negyedik önkielégítés utàn tudtam csak lehiggadni.. és koncentrálni a munkámra. Valamennyire ez bíztató, hiszen tudom hogy rendben van a biológiám. Viszont hátrány is mivel túl sok időt és figyelmet von el a hétköznapi teendőkről.
2021. máj. 25. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!