Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy dolgot nem engedek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dolgot nem engedek a páromnak az ágyban, ezt leszámítva minden extra kívánságát teljesítem, félek,hogy az ebből adódó feszültség miatt el fog hagyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bevállalós vagyok, kevés olyan dolog van, amire kapásból nemet mondok. Főleg, hogy nagyon szerelmes vagyok, sosem éreztem magam ennyire boldognak, így igyekszem a kedvében is járni. Minden extrább dolgot kipróbaltunk, vannak olyanok, melyeket rendszeresen csinálunk (BDSM, anális szex,felcsatolhatós, prosztatamasszázs, mélytorok, zuhany alatt egymás lepisilése stb.) Neki nagy vágya a kakiszex, ami nekem egyszerűen nem megy, próbáltam, képtelen vagyok rá, ez az egy olyan dolog van, ami nekem már sok. Azóta többször felhozta, hogy próbáljuk meg újra, mire mondtam, hogy ezt az egyet nem szeretném. Félek, hogy emiatt megcsal vagy elhagy olyanért, aki ezt is bevállalja vele.
2021. jún. 8. 10:36
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Az érzelmi rész, intimitás, közös jövőterv megvan. 3 hónapja nézzük a balatoni, illetve velencei-tavi nyaralókat, van utazási bakancslistánk, illetve 2 hete egy új kiskutyánk, melynek fajtáját is közösen választottuk.
2021. jún. 8. 10:55
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

ha egy ilyen szaros kis apróság (a szó szoros értelmében is az) miatt eldobná mindazt, amit leírtál, akkor nem is kár érte, azt jelenti, hosszabb távon egyszerűen nem lehet vele tervezni.

mivel nincs két tökéletesen passzoló ember, mindenkinek vannak olyan álmai, amiket nem tud megélni a párjával, és álmok maradnak. szexben is, szexen kívül is. ezt tudni kell feldolgozni minden embernek.

2021. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy megmondom neki, hogy menjen el egy fizetős lányhoz ezt a vágyát kiélni, hátha rájön, hogy elég volt egyszer és utána nem fog rá annyira vágyni. Persze ez roppant megalázó lenne nekem, de valahogy megpróbálnám lenyelni ezt az egészet.
2021. jún. 8. 11:02
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ha tényleg veled tervez, akkor ilyesmi miatt nem hagy el. Sokan még anált sem vállalják be, szóval rengeteg férfi már azért is összetenné kezét-lábát, ha azt kaphatna.
2021. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Tízből kilencet bevállaltál, ezért próbálkozik a tizedikkel is. Csak emiatt nem fog elhagyni, a kilenc miatt veled fog maradni, mert tudja, hogy a többi nő kettőbe se megy bele.
2021. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Egyiket sem kényszeríti rám, amiket csinálunk, nem is jó szó az, hogy bevállalom, nem arról van szó ugyanis, hogy nekem bármelyik is rossz érzés lenne, és csak miatta csinálom, hanem azért, mert én is élvezem őket.
2021. jún. 8. 11:07
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

"Már arra is gondoltam, hogy megmondom neki, hogy menjen el egy fizetős lányhoz ezt a vágyát kiélni, hátha rájön, hogy elég volt egyszer és utána nem fog rá annyira vágyni. Persze ez roppant megalázó lenne nekem, de valahogy megpróbálnám lenyelni ezt az egészet."

bocsi, de te sem vagy egészen normális.

nincs olyan párkapcsolat, ami maradéktalanul kielégíti az ember minden elképzelhető álmát. biztos, hogy lesznek más apróságok is, amikben nem tudsz a számára megfelelni. nem kell ezzel annyit foglalkozni. amit lehet, éljetek meg együtt boldogan, aztán kész.

2021. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Bánt a dolog, mert nekem tényleg minden vágyamat kielégíti, nincs olyan, amire nemet mondana. Ez nem szeuxális dolog, de képes volt velem eljönni tandemugrásra,legyőzte a tériszonyát, és már nyüstöl, hogy mikor megyünk újra.
2021. jún. 8. 11:13
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csepegtetős troll lesz, ne etessétek.
2021. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

biztos, hogy te is tudsz kitalálni olyat, aminek ő nem felel meg tökéletesen. (akár más területről, pl. nehezen hiszem, hogy minden elképzelhető témáról maradéktalanul el tudsz vele beszélgetni, minden területen legalább olyan járatos, mint te, stb.)

de amúgy meg ez nem úgy működik, hogy "nézd, én bármit megteszek neked, úgyhogy legyél szíves te is bármit megtenni nekem", nem hitelfelvétel, amit vissza kell törleszteni. egy egészséges párkapcsolatban mindkettőtöknek joga van nemet mondani, a másiknak pedig ezt, ha fontos vagy neki, tudnia kell tiszteletben tartani.

2021. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!