Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit otthon meglattak meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit otthon meglattak meztelenul a szulei MIKOZBEN merevedese volt hogy elte meg? Szoltak valami a szulok?

Figyelt kérdés

Egyelore nagyon kellemetlenul erzem magam. Nem az a baj h meztelenul lattak meg otthon (bar mindig figyelej h ne fordulhasson elo de panelba nehez azert ugy hogy 4en lakunk). Hanem az h full merevedesem volt.

Aki szuloi oldalrol olvassa mit gondolt ilyen esetben?

Aki pedig atelte az mit erzett?



2021. jún. 7. 00:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa. Reggelente nehéz eljutni a fürdőszobáig úgy, hogy ne vegyék észre, még ha igyekeztem takarni, akkor is. Soha nem szóltak semmit, én meg úgy éltem meg, hogy muszáj pisilnem, tehát ki kell mennem.
2021. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond
2021. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy,az előző mondja. Semmi gond.

Amikor 14 éves kiskamaszok voltunk, a barátom mesélte, hogy reggel amikor nagyon állt neki és alig tudott pipilni, jó párszor a 17 éves nővére segített neki kézzel, hogy ne szenvedjen.

Ilyenkor mindig sajnáltam, hogy nekem nincs nővérem. 🤷‍♂️

2021. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyám pont akkor nyitott rám, amikor elélveztem.Már nem tudtam visszatartani.Az álló farkam is nagyon ciki volt,hát még hogy a spermámat is látta.21f
2022. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A batyamat rendszeresen lattam allo farokkal, volt,hogy ra is nyitottam,mikor verte. Nincs ebben semmi kulonos tinikent, legalabbis nalunk senki sem csinalt ebbol ugyet.
2022. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én és a hugom közöttünk, csak 2 év korkülönbség van.

Amikor kiskamaszok voltunk, és őrültül hiányzott a szex, sokszor segítettünk egymáson, természetesen csak "kézimunkával."

Aztán később ez jól is jött.

Amikor mindkettőnknek lett kapcsolata, egyikőnk sem bénázott a másik nemmel, mert nem volt ismetetlen a dolog.


Sokszor hallom, hogy fiatal lányok megijednek, amikor életűkbe előszőr látnak és fognak egy jó nagy kőkemény péniszt.

Sokan félnek megfogni.

2022. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, szülői oldalról még büszkének is kell lenni, ha a fiúnak jó merevedése van, hiszen ez az alapfeltétele annak hogy jól müködő párkapcsolata legyen, később meg boldog család és gyerekek. Én inkább azon aggódnék ha lenne fiam, ha nem látnám sose állva neki, az gondra utalna.
2022. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Láttákár meg sokszor amikor kimegyek reggel pisilni

Sőtt volt olyan is amikor anyám benyitott a fürdőbe mert lejárt a mosógép és pont akkor élveztem a csapba

2022. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!