Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Titeket vett már fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket vett már fel a férjetek szex közben? Mi volt? Orál, punci, anál? Milyen érzés volt visszanézni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Igen volt rá példa, visszanéztük majd törötük a felvételt.

Egy teljes együttlétet felvett.

2021. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Egy kocsis sexet vett fel a barátom. Ott helyben visszaneztuk sex után, de nekünk nem jött be valahogy. Lehet hogy maga a körülmények se jók egy videozasra egy éjjel zajló kocsis sex, de akkor se jött be valahogy. Kitoroltuk és azóta többször nem csináltunk ilyet.
2021. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
csak képeket csinàltunk, videót annyira nincs kedvem, nem akarom hallani-látni magam szex közben. eléggé beleélős típus vagyok, és a barátom szerint lehet szexi amikor totál kivetkőzök magamból, de ez jó is így, én nem akarom látni, valószínűleg utána alig tudnék ellazulni. visszanézi meg úgysem bírnám ki, hogy ne nézzem vissza. mondjuk ha nagyon nagyon szeretné, gondolom belemennék, de szerencsére nincs ő se rákattanva erre
2021. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy excsajom aki még volt örülve hogy filmezve volt orál vagy dugás közben és rendszeresen arra masztizott sokszor elöttem is....
2021. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem 1x volt példa
2021. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!