Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lefeküdnétek egy 11...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek egy 11 cm vesszőjű fiúval?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 03:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

"Kis farokkal is lehet gyereket nemezni, csak épp élvezet nincs közben a nő számára, de régen ez nem is volt szempont."


Nekem történetesen jobb a szex, ha 11 cm-es a pénisze a partneremnek, mintha 16 cm vagy efelett bármi, és ezért nem mehet bármilyen pózban az önfeledt szex a méhszájam miatti óvatoskodás miatt, vagy ha a férfiban nincs annyi ügyesség és önkontroll, akkor meg konkrétan fájdalmat okoz élvezet helyett.

2021. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

A legkisebb péniszmeretű pasi akivel volt dolgom neki MEREVEN volt 8 cm illetve csak 1 heréje volt .

Én anatómiailag pici hüvellyel rendelkezem szűk is vagyok.

Nekem igazából az tetszett benne hogy nem okozott fájdalmat behatolás során és éreztem hogy beton kemény .

Nekem pozitív élményem van kis mérettel

2021. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha előre tudom, hogy ekkora, akkor nem. Senkivel sem fekszem le, aki előre beközli a farka méretét. Ha már ott vagyun szex előtt... Hát nagy csalódás lenne meglátni, elvenné a kedvem. Valószínűleg ott már nem mondanék nemet, de nem lenne több alkalom. Ez egyszerűen túl kevés nekem.
2021. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy lehetőséget valószínűleg adnék neki. Aztán kiderül közben, hogy tudja-e mondjuk kompenzálni valamivel. Egyébként én az utolsó válaszolóval ellentétben nem tartom feltétlenül rossz ötletnek, hogy ha az átlagnál lényegesen kisebb, akkor a srác már előtte utaljon rá, hogy mire lehet számítani. Persze ne a megszólításnál vagy az első találkozásnál ezzel kezdje rögtön, és nem kell mondani konkrétan, hogy 11 cm, de ha finoman jelzi, hogy nem lesz valami hatalmas, az szerintem korrekt, és inkább pozitív.
2021. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!