Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az, hogy egy ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egy ferfi neha "fikazza" a tinilanyokat, maskor megy egy-ket 18 eves lannyal flortolget?

Figyelt kérdés

Visszafogottabb flortre gondolok, de azert egyertelmu.

Fikazas alatt azt ertem hogy az ilyen koru lanyokat csak a plaza, mukorom stbstb erdekli es kicsit lenezo hangnemben


2021. jún. 4. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Mert csak kurni való a legtöbb
2021. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert sajnos igen

attól még lehetnek vonzóak

2021. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Lenézik őket, gyerekesnek tartják, de bezzeg a legtöbb azért megkúrná őket. Szánalmas az ilyen, de sajnos ilyen az emberek többsége
2021. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3

Erről szerintem nem mi tehetünk, hanem azok akik ilyenek

2021. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
azert fikazza a lanyokat, mert ugy erzi egyikkel se johet ossze. sokkal "elegansabb" szerinte fikazni oket, mint bevallani, hogy nem tudja oket elcsabitani. ha meg megis sierul, hulye lenne kihagyni a lehetoseget. sajat haverom hozzaallasa alapjan irom ezt
2021. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom fikázni.

Én szeretni szeretnék egy ilyen lányt.

De sajnos mostanában nem jön szembe.

38F

2021. jún. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom.Talán kerdezd meg töle.Elöítéletes.


Ez is egy opció lehet:

Fikázza,mert nem sokra tartja öket.Pldául nem tartja okosnak,hüségesnek,eleg érettnek,komoly kapcsolatra valònak.Ettöl még megdugnà öket.

Dugásra jók ,gondolja.De semmi többre nem alkalmasak.

2021. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!