Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető hogy ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy ezért szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hónapos kapcsolatom ahol a szex nem működött valami egyszerűen.. a probléma ott volt hogy kb 8x nekifutottunk de nem sikerült behatolni egyszer sem.. nem mondanám hogy túl nagy pénisszel rendelkezem és kifejezetten szeretem hosszan elhúzni az előjátékot, de még így sem sikerült.. aztán meg mondta hogy "már mást érez" (nem volt szűz)

20F



2021. jún. 4. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Tehát te impotens vagy, a hölgy meg mással kefélt, igen ez tényleg OK lehetett rá, hogy nem működött a "kapcsolat".
2021. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Hát, eszméletlen béna vagy!
2021. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

De mi volt a gond? Hogy nem tudnál behatolni?

Hogyha kemény voltál a lány pedig nedves akkor nem kellett volna hogy gond legyen.

2021. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt hasonló szexkapcsolatom, nagyon szűk volt a csaj, ha be is tudtam neki hatolni, fél percig sem bírtam benne, annyira szűk volt, vagy be sem tudtam hatolni, mert lelankadtam a próbálkozásban. Mondjuk mi inkább csak szórakozásként vettük az egészet, aztán rájöttünk, hogy nem fog ez menni, ő tényleg az a csaj, akinek valami nagyon kisfarkú pasi az ideális.
2021. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első kettő látom rendkívül értelmesek vagytok köszönöm szépen

Harmadik neked viszont leírom hogy nem nem vagyok inpotens merev pont úgy ahogy kell és nedves is volt, csak nagyon szűk volt neki és ha be akartam tenni fájt neki, annak ellenére hogy nedves volt (később próbáltuk síkositoval is)

2021. jún. 4. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ne vedd annyira fel,velem olyan volt hogy túl nedves volt a csaj,és ilyen vízszerű volt inkább az egész...beraktam a farkam és nem éreztem semmit csak csúszkált benne,kb 2 perc után lelankadt mindig.
2021. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem volt veled jó a szex, nem kívánt az ágyban annyira, nem volt meg a kémia, akkor miért erőltette volna tovább 9. alkalomra is??? Ha kellően figyeltél rá, megvolt az előjáték akkor nem tudsz mit tenni. Ő nem tudta magát megfelelően elengedni és egyszerűen nem volt meg köztetek az a bizalmi kötelék ahhoz hogy elmondja miért nem. Ennyike, lépj rajta túl.
2021. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak nem illettek össze a méreteitek, kár lett volna ezt tovább húzni.


Valószínűleg egy kisebb farkú pasival jó lesz neki a szex.


Én is jártam már hasonlóan, alapjaraton véve szűk vagyok, de a pasinak annyira vékony volt a bré, hogy szinte semmit nem éreztem. Nagyon kellemetlen volt, bár nem hiszem, hogy ő könnyen találna a farokméretéhez ideális puncit, de nincs minden veszve, egyszerűen csak vannak ilyenek.

2021. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés zagyva úgy, ahogy van! Mindenki le tud írni pÍnßt, fäßt, bäszßst, amikor nem feltétlenül kellene parasztnak lennie, de amikor pénisz, behatolás is elég lenne, akkor még azt sem meritek értelmesen leírni! Gyerekek vagytok még a nemi élethez!
2021. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Aham értem látom rendkívül jól értelmezel és azért mert valaki a szexualitásról nem úgy beszél mint ha azt egy kutyával tenné akkor az már "gyerekes"... Hát gratulálok a felfogás módodhoz :)
2021. jún. 5. 10:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!