Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan oldjátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan oldjátok meg a szexet, ha a pasi gyorsan elélvez?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha párszor előfordul nincs vele gond, előtte vagy utána kielégít, de ha ez mindig így lenne az zavarna nagyon.
2021. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beérem azzal a kis idejű szexxel. De cserében az előtte lévő részt elvárom, hogy elnyújtsa.
2021. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
olyankor kezdeményezek egy másodikat de szerencsére nagyon ritka amikor pár lökés után elsül
2021. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Átmegyek pasim haverjához
2021. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen partnerem, hogy 5 perces átlagai voltak. Beszélni nem akart róla, próbáltam mindenféle praktikát, de nem működött. Hát én úgy oldottam meg, hogy szakítottam, és azóta boldog vagyok mással, akivel kielégítő a szex. Az is lehet talán megoldás, ha orállal, ujjazással befejezi, de én igénylem a hosszú és tartalmas szexet is, szóval nekem ez nem megoldás.
2021. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ha előtte rendesen kinyalt akkor semmi gondom vele.

De még eddig csak egy olyan pasival találkoztam akinek nem lehetett elég hamar újra felállítanom...

2021. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Keresni kell egy GYK-s pasit.


Itt az összes 2 órát bírja, de a csajok is ezt igénylik (aki nem ilyen azt azonnal pattintják), így nincs gond

2021. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Na és még hogy csak a férfiak gondolkoznak a farkukkal.
2021. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maszti.
2021. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Először vagy kézzel, vagy pedig orálisan eljuttatom a csúcsra. Akkor én már általában nedves vagyok. Utána csókolózunk, simogat, kicsit izgat szájjal is. Általában a lovaglót szeretem, azzal hamar kerülök közeli állapothoz. Ha úgy érzi, hogy lassan vége, akkor szünetelünk és addig kézzel szokta nekem folytatni. Utána folytathatjuk, ahogy akarjuk kis szünetekkel. Így el tudjuk húzni az együttléteket, bár van amikor nem sikerül annyira, de van hogy a kevés is isteni és bőven elég.

21

2021. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!