Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám megoldani a következő problémáimat?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne, hogy világéletemben óriási farokkal rendelkeztem. Tudom erre sokan azt mondanák, hogy ezzel nincsen semmi probléma, pedig van. Először is nagyon nehezen viselem a férfiak részéről az irigykedő pillantásokat, a nők részéről pedig azt, hogy a szájukat nyaldossák folyton mikor látják. És ez még csak az egyik problémám a sok közül. Ezenkívül a farkam mikor feláll, akkor kemény, mint a beton, ami nadrágon keresztül nagyon meglátszódik és sok kínos élményt okozott a számomra. Amellett sem mehetek el szó nélkül, hogy hihetetlenül sokáig bírok megállás nélkül szeretkezni, hisz nincs az a nő, aki kibírná az én farkam mellett az órákig tartó fűrészelést. Ti mit javasolnátok ezekre a kínzó dolgaimra? Válaszotokat és segítségeteket nagyon köszönöm!

2021. jún. 1. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le
2021. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hol mutogatod te, hogy annyi nő nyalja a száját, és annyi pasi irigykedik?

Nem kéne néha felöltözni?

2021. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de sajnos nincs az a penge, ami akár egy karcolást is tudna rajta okozni...
2021. jún. 1. 20:38
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Látszódik nadrágon keresztül is sajnos. Olyan, mintha nem is lenne rajtam nadrág.
2021. jún. 1. 20:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi troll kérdést megnyerted.
2021. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 És ez jár valamilyen éremmel vagy kupával? Hol tudnám átvenni és mikor?
2021. jún. 1. 20:45
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Megmondom őszintén én rég nevettem ilyen jót.
2021. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Most amúgy nevetni kéne?


Nem véletelnül mondják, hogy a trollkodáshoz intelligencia is kéne

2021. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Legalább sértődős nem vagyok, ha már hülyének teremtett a sors. Azért ez is valami. 😉
2021. jún. 1. 20:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ön megnyerte a mai fődíjat a "trololo" kérdés kategóriában. Gratulálunk! Nyereménye: egy méretes fa$z a seggébe!
2021. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!