Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoptatok már érdekből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoptatok már érdekből?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi miatt tettétek meg? Mi lett a jutalom?

2021. jún. 1. 18:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
Általában azért csinálom. Barátom nem hajlandó nyalni, de szopásért cserébe szokott nekem kaját rendelni, kaptam már olcsóbb ruhát, sminkterméket, elvitt moziba, ilyesmi. Kicsit megalázónak érzem néha, de még mindig jobb lenne, ha tök ingyen csinálnám.
2021. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
47%
Mivel gyűlölök szopni, így csak érdekből csinálom. Abból az érdekből, hogy ezt is megadjam a páromnak.
2021. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

igen, a barátomat rendszeresen ezzel engesztelem ki/győzöm meg 😂

mondjuk nagyon jól tudja mire megy ki a jàték és mellé én is élvezem

2021. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
#11 milyen kaját szeretsz? :'D
2021. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Egyetemi tanár, főnök, meg pár pasi amikor az volt az érdekem, hogy szophassak.
2021. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

#15


Te aztán tudod, hogyan szopd be magad valahova. Enélkül nem ment volna, te kis lotyó?

2021. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%

#16: ez a minősítgetésed meg bunkózásod maximum annyit árul el rólad, hogy egy tapló paraszt vagy, aki csak álmodozik nőkről de sosem kap meg egyet sem, és ezért süt belőled az irigység.

Mi közöd van mások életéhez, és milyen jogon szólsz le bárkit, akikről semmit se tudsz?

Szánalmas lúzer vagy :D

2021. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
56%

Párszor szopásért cserébe ingyen beengedtek rendezvényekre,fesztiválokra, ez inkább 16-20 évesen volt.

Taxis pasit, mert nem volt elég pénz nálam érettségi bulibol hazajutni és felajanlotta, hogy így oldjuk meg.

Egy kempingben véletlenül csöppentünk egy 50. születésnapi Partyba, ahol a pasi barátai azt találtak ki előbb talán csak poénból, hogy keresnek 20 év alatti nagyon vékony lányt aki nagyobb összegért "ajándék" lesz. Én mondtam, hogy beszéljünk erről,mégis mennyi pénzért gondolták és mit. Kellett akkor a pénz, nem dolgoztam még és a pasi sem volt annyira nagyon gáz. Igaz, ott nem csak szopás volt, de azért az összegért amit kaptam belefért minden.

Jelenlegi munkahelyen a HR-es több szopásért cserébe segített a jobb helyre jutni.

Néhány pasit gyorsabb ügyintézés érdekében.

Egyet azért, hogy a felesége előtt lebukjon, meglásson minket szopás közben és kiderüljön, hogy csalja össze vissza. Ez igazából inkább csak bosszú volt a szemét viselkedési miatt, amit a barátnőmmel (és több másik egyetemistaval) csinált.

2021. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó!Respect hogy bevállaltad
2021. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
25%

#17


A kommented semmit nem változtat azon, hogy egy olcsó lotyó vagy.

2021. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!