Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoptatok már érdekből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoptatok már érdekből?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi miatt tettétek meg? Mi lett a jutalom?

2021. jún. 1. 18:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Az ha vettem egy lánynak kávéfőzött, meg egy új mikrót és cserébe cumizott az érdeknek számít? :D
2021. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Gimiben a matektanáromat, hogy átengedjen év végén és mehessek érettségizni, az autós oktatómat, hogy elintézze, hogy átmenjek, a főnökömet többször is apróbb dolgok elsimítására, egy vadidegen fazont akinek meghúztam a kocsiját azért hogy ne legyen belőle ügy csinálva, meg volt pár apróbb eset.
2021. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

ma 18:32

Tehát elköltöttél 50 rongyot egy cidáért...

Nagy koponya vagy Mester

2021. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Mikor volt a havi elszámolás az asszonnyal,előtte sose akart szexelni, de mikor elrendeztük a számlákat és látta az asztalon a sok pénzt, este már bugyi nélkül ült a kanapén, kis szoknyában, és kérette magát.
2021. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%
#3: 10 narancslevet, 5 centért. Nagy koponya vagy. 😂😂😂
2021. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

A táborban a tesitanar rajtakapott minket hogy sokat ittunk, listát készített arról hogy kik voltak jelen az eseményen. És azt mondta hogy a szülőknek jelezni fogja mert ez a kötelessége.

A többiekkel fogadtunk 10e Ft ba, hogy én meg szerzem a listát.

Sikerült 👍

Másnap éjjel bementem hozza köntösben és kérleltem hogy tartsa magában ezt a dolgot, legyen titok orokre.

Szemben ültem vele enyhén nyitott lábakkal, zavarban volt, mert láttam hogy izzad , mozgolódott és all is neki.

Ráadásul nem volt rajtam bugyi :)

Arra kertem hogy magyon mocskosul szopasason meg, elvezen a szamba és verje el a kis popsimat, hat megtörtént. ::))

Azóta is nálam van a lista, amúgy nagyon jó pasi volt. 19 e voltam. Senki sem tudot róla csak 8 barátnőm.

2021. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a munkahelyemen a főnökömet.
2021. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

"Gimiben a matektanáromat, hogy átengedjen év végén és mehessek érettségizni, az autós oktatómat, hogy elintézze, hogy átmenjek, a főnökömet többször is apróbb dolgok elsimítására, egy vadidegen fazont akinek meghúztam a kocsiját azért hogy ne legyen belőle ügy csinálva, meg volt pár apróbb eset."


Miért súgja azt a női intuícióm, hogy ha felvennél egy csipkés tangát, akkor kilógna belőle egy farok? xD

2021. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Öcsém, ennyi trollválaszt, mint itt 😂😂


6-osnak külön gratuláció, hogy képes volt egy ilyen hosszú regényt kitalálni.


Egyre siralmasabb ez a kategória. Hülye kérdések, trollválaszokkal vegyítve.

2021. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
A 6#-os pali.
2021. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!