Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok cockoldal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok cockoldal, swingezéssel?

Figyelt kérdés

A feleségem 28 én 30 vagyok, 7 éve vagyunk együtt. Engem gyakorlatilag a kezdetektől fogva nagyon izgat a cuckold felállás (nem a megalázás része, csak az hogy őt lássam mással). Próbáltam már utalni rá hogy valami hasonlót kipróbálhatnánk de így konkrétan nem kérdeztem rá mert félek hogy hülyének nézne vagy betegesnek gondolná. Volt már valaki hasonló helyzetben? mondtátok a párotoknak vagy csak magatokban tartottátok? Tudom hogy..árthat a kapcsolatnak..szóval csak simán el kéne nyomnom magamban ezt a "beteges" vágyat?


Már csak az is baromi izgalmas amikor megnézik az utcán vagy a strandon, egyszer egy nyaraláson direkt kerestem monokinis strandot és ..elmondhatatlan érzés volt ahogy láttam hogy mások nem tudják levenni a szemüket a nagy melleiről..


Ti hogyan hoznátok ezt fel? ha valaki volt már így..légyszi adjon már tanácsot vagy írja már meg hogy Ő mit csinált.


Köszi.



2021. máj. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a bdsm oldalról közelítettem meg a dolgot annak idején. Igazából miután már eléggé belemerültünk a dolgokba, a cuckold szinte már magától jött.. persze azért jó sok beszélgetés, tervezés előzte meg, de nem éreztem magam kínosan amikor felhoztam, a feleségem meg már tudta mi ez.


De nálad nem játszik a bdsm úgyhogy én a párcsere oldaláról közelíteném meg. Pl. kezdj el puhatolózni mit szólna egy hármashoz. Az már szinte majdnem cuckold. Vagy elmennétek egy swingerbe. Esetleg nyitott kapcsolat?

Ha a nyitott kapcsolatba belemegy nyert ügyed van. Utána már biztos nemlesz ellenére hogy csak ő szexel másokkal, te nem.

2021. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem beszéled meg vele és/vagy nem izgatja akkor sosem lesz alkalmatok megélni. S jól látod a hasthag-ben hol érdemes próbálkozni: swingerben (ezerszer egyszerűbb mint a neten szüttyögni a kamusokkal). A kérdésre nehéz választ adni, neked kell ismerned a nyitottságát, attitűdjét stb.
2021. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utána nézek a swinger klubnak. Neten van olyan hely ahol érdemes nézni és "partnert" keresni?
2021. máj. 30. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik társ- v. partnerkeresőn ezrével lesznek jelentkezők. Az más kérdés hogy rengeteg a kamus, képkunyeráló nethuszár na meg idióta. A swinger előnye, hogy 100%-ban kamumentes, diszkrét, adott hozzá a hely és az idő is. Egy este több potenciális partnerrel találkozol ott (s azonnal látod az illetőt) mint a neten ezer jelentkező levelét átrágva.
2021. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!