Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon komolyan gondolhatta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolhatta a csaj?

Figyelt kérdés

Megyek át a nyugati aluljárón és egy csaj odaszól nekem, hogy "popószex érdekel?"


Komolyan beparáztam, nem találkoztam még ilyennel. Amúgy nem volt csúnya csaj, csak ez így szokatlan, hogy egy csaj ennyire rámenős legyen.


Lehet be kellett volna vállalnom. Kiváncsi vagyok, ti mit tettek volna a helyemben. Tényleg ennyire jó pasi lennék? Pedig eddig szinte minden lány visszautasított. 18/F



2021. máj. 30. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Prosti volt, ennyi.

Egy hete költöztél csak Pestre?

2021. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
A fél "nyócker" ott bizniszel, - remélem nem gondolod komolyan, hogy a prostik nem álltak fel ott is rajtkőre. De igen! Ha nem úgy viselkedsz csak az egyikkel is, ahogyan a figyelőnek tetszik, perceken belül leszakítják a fejedet egy mellékutcában - miután kiraboltak.
2021. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már papagáj
2021. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolta. Pénzért simán megdughattad volna.
2021. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Prosti volt haver :D Nyugatiban szoktak lenni. Hozzam akkor jott egy, amikor epp tomtem a pizzaszeletet
2021. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!