Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex és fürdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex és fürdés?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem, akik mindennap szexeltek, pontosabban naponta többször is. Tehát szextől függően többször is zuhanyoztok, előtte-utána, vagy csak a nemi szerveket, ha többszöri aktus, kényeztetés is van(orálra gondolok)?

Vagy a fürdés marad a napi rutin része este, vagy reggel szextől függetlenül?

A suliban azt tanultam, hogy napi 1, max. 2 zuhanyzásnál több nem javasolt, mert a bőr természetes védekező mechanizmusa roncsolódik... Viszont ha több óra, fél nap telik el két szopás/nyalás, szex között, akkor a nemi szervek gondolom, nem olyan frissek és illatosak, mint este fürdés után?

Hogy van ez a gyakorlatban? Nincs ebben a gyakoriságban még tapasztalatom.

Köszönöm a gyakorlati válaszokat.



2021. máj. 25. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Előtte mindig szoktam, utána már ritkábban. Napi 3-nál még nem volt több sose. De ilyen intenzív szexuális élet nem tart hosszú évekig. Annyi idő alatt meg nem lesz baja a bőrömnek. Amúgy meg sok úszónő van, aki napi több órát van klóros vízben, nekik sincs bajuk.
2021. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen nincs fürdés minden szex előtt. Megöli teljesen a varázsát, a spontaneitást, ha mindketten nekiállunk fürdeni. Volt már több csajom, de egy sem kérte sosem, hogy menjek fürdeni. Oké, igyekszem én is egy esti randira letusolni, meg gondolom a csajok is, de ez nemcsak a szex miatt. F
2021. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Az intim testrészeket minden aktus előtt megmossuk! De van az a pillanat, amikor nem figyeli az ember, az izgalom hevében hogy mikor volt mosva, főleg, ha tudod, hogy nem régen nyaltad el, akkor újra belefér egy kellemes nyalás. Persze ha teleélvezte az ember a cunit, akkor mindenképpen ráfér egy mosás! Ahogy érzed! Erre nincs előírás a használati utasításban!
2021. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én napi egyszer szoktam zuhanyozni este, akkor normálisan tisztálkodom intim lemosóval. Nap végére sem lesz olyan kellemetlen szagom vagy ízem. Szex előtt nem mindig mosakodok meg, nyílván ha spontán történik nem fogok rohanni a fürdőbe. Nap közben van hogy felfrissítem magam nedves törlőkendővel. Ha a szex fürdés előtt történik akkor lefürdök utána, ha fürdés után történt akkor csak alul mosom meg magam.
2021. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

nem szexelünk minden nap, sőt kb heti 1x, noha fiatalok vagyunk ennyi az igényünk kb, persze van hogy heti 3x, de olyan is hogy kéthetente jön össze.

minden szex után fürdünk, közösen

2021. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Volt hogy napközben 4-5 menet is lement. Reggel fürödtünk csak, a menetek után megmosakodtunk picit. Meg ha wc-re mész, utána mindenképp mosd meg a nemi szerved a csapnál legalább.

20F

2021. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi este zuhanyzunk általában, napközben pedig intim törlővel megtörlöm magam alul minden wc-zés után, ő pedig a szex előtt megmossa a péniszét.
2021. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!