Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb hány perces aktus az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány perces aktus az ideális nektek csajok?És melyik póz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 07:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

#10

Ezt az "A lányok sem bírják 20 percnél tovább" baromságot a gyorstüzelő pasik terjesztik itt a GYK-n magukat lánynak kiadva. Kb pont olyan mint a kisfarkúak "A legtöbb nőnek már a 15centi is borzasztó fájdalmat okoz" mese. Aki meg nem ilyen az automatikusan szexmániás kurwa. Szánalmas...

2021. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11es

Jó, de akkor is fura, hogy a lányok tényleg bármeddig bírják, mi meg nem.

2021. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Mi benne a fura? Neked vér kell a farkadba és nem sülhetsz el. Én annyiszor élvezek ahányszor akarok, sőt minnél több annál jobb! Úgy a 10-12 után általában egybefolynak az orgazmusok és csak élvezek... Persze ehhez kell egy olyan pasi aki tud is dugni, és főleg nem durran el két perc alatt.
2021. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az idő mindegy, pózból azt szeretem a legjobban, amikor hason fekszek.
2021. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
Előjátékkal, behatolással együtt 30-60 perc körül van az ideális. Maga a behatolás legyen azért 15 perc legalább, aztán a többi idő úgy oszlik el, ahogy épp jólesik. Szeretem kiélvezni, hosszasan kényeztetni egymást, nem kapodni. Csak kevés a férfi partner, aki így bírja, szóval nagyon hálás vagyok hogy találkoztam a párommal. Amit a #11es ír, abban bizony van igazság.
2021. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!