Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már úgy házibuliba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már úgy házibuliban, vagy közös nyaralás során, hogy veletek egy helyiségben, esetleg ugyanazon az ágyon aludt valaki? Ha igen, milyen volt, lebuktatok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok :)

2021. máj. 23. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Még a sorkatonaságban a Kovács Pistivel huncutkodtunk, közben 40-en voltak még a szobában. De jó is vót!


Józsi bácsi 64F

2021. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

igen szexeltünk úgy, hogy külön ágyon voltunk

ők is elkezdtek szexelni így néztük is egymást

2021. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy nyaraláson Siófokon. Négyen voltunk egy szobában és mi a párommal minden éjszaka a takaró alatt csináltuk vagy ha nembirtunk olyan csendbe lenni akkor kimentunk a teraszra vagy a fürdőbe és ott csináltuk. Azt hogy észre vették-e nemtudjuk😂
2021. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Többször megesett már, hogy az akkori barátnőm koliszobájában aludhattam vele (eü főiskola), a szobatársai megengedték, lefekvés után 10 perccel elkeztem vele szexelni, szopás, nyalás, dugás is volt, a mellettünk lévő ágyon alvó lány nyilván nem tudott aludni ettől, de nem szólt érte.

Máskor két lány aludt két mellettünk lévő ágyon, az egyik közvetlenül mellénk tolva. Egyértelmű volt, hogy ők se aludtak. Meg szex után szépen kimentem tusolni, fogat mosni, a csajom cigizni. Eléggé egyértelmű volt, hogy mit csináltunk.


Egyszer egy külföldi munkán szexeltem a külföldi barátnőmmel, mellettünk lévő ágyon is egy már aludt, mondjuk ott az emeletes ágy tetejéről egy takarót lelógattunk, hogy ne lássuk egymást.

2021. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Érettségi előtt volt egy házibuli, ami totális orgiába csapott át. Persze mindennek az oka az volt, hogy senki sem volt szomjas...

Ott aztán mindenki mindenkivel. Valahogy "elfajult" a dolog, és senki sem maradt ki belőle. Én nagyon hamar kiütöttem magam, s mire az orgia kiteljesedett egészen magamhoz tértem, így lehet hogy én voltam a "legjózanabb". Azóta sem voltam ekkora buliban, ekkora orgián.

2021. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Jó házibuliban voltam, eléggé le ittuk magunakt, haverom meg egy csaj az ágyban aludt, ahova énis be estem... Aztán arra keltem nagyban döngetnek mellettem centikre... Persze nem száltam be..Sajnos...
2021. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Persze, volt. A baràtnőmnél aludtam, egy màsik vàrosban, és szintén ott aludt egy màsik làny aki szintén màsik vàrosbol volt. Ő összejött egy új palival, és eggyüt aludtak, én és a baràtnőm meg ugyan abban a szobàban csak màsik àgyon. Aztàn a félhomàlyban làttuk meg halottuk, hogy belekezdtek a dolgukba, és utàna mi is. Ezt ők is észrevették mert akkor ledobtàk a takarót, és akkor mi is. Elég izgalmas volt hogy minket is végignéznek ahogy lemeztelenítjük egymàst, és hogy mi is végig nézhettük, hogy ők is. Aztàn ők eléggé hamar befejezték, a sràc nem birta sokàig és elaludt, az a csaj pedig àtkéretzkedet mihozzànk az àgyra hogy nézhessen, mi beleegyeztünk és tovàbb nézet minket.

Azóta sajnos nem volt semmi hasonló.


Mi 19L 21F

Ők 18L 19F

2021. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Volt ilyen, szobatársammal vittünk fel 2 csajt buli után, hogy megdugjuk őket. Mikor visszaértünk a szobába a 3-ik szobatársunk még éppen készült a következő napi vizsgájára. Ettől függetlenül kicsit piásan illetve kanosan mi már nem bírtunk magunkkal és elkezdtük kényeztetni a csajokat. Na itt több sem kellett a szobatársunknak és megkérdezte, hogy beszállhatna ő is ha már elbasztuk a másnapi vizsga felkészülését. :D

Elég jó vége lett az estének de másnap fel is kellett egy másik vizsgaidőpontot vennie a srácnak.

2021. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!