Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtöket melegítőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtöket melegítőben látjátok, és nem kiöltözve, akkor utána már nem kívánjátok annyira? Mindig csinosan kell felöltöznie, vagy néha lehet lazán is?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem párom jobban kívan ha nem vagyok kisminkelve és otthoni melegítőben vagyok. Aazt mondta azért mert tudja milyen alakom van és ezt könnyebb levenni mint a farmert.
2021. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy pasim aki mikor hirtelen beállított hozzám mosorngy fejjel pörkölt szaftos polóban és kinyúlt cica naciban azt mondta h hát most úgy érzi szerelmes lett :D 5 éve együtt is vagyunk :D Aki szép az smink nélkül is az. A külső csak egy dolog ha szép a belsőd
2021. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva, általában pont úgy nem kívánom a lányokat ha ki vannak öltözve, sokkal szexibb és cukibb ha hétköznapiasan öltözködik:3
2021. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom hogy a férfiaknak sokkal jobban tetszettem eddig mikor lazán, melegítőbe vagy cicanadragba voltam smink nélkül és nem készültem annyira arra hogy tökéletesen nézzek ki.
2021. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy laza pólóban és mackónadrágban van, nekem akkor is kívánatos.
2021. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szeretsz igazán valakit, ha nem "kicsípve" is gyönyörűnek látod. A biodíszlet kirakatbabákat tartják mindig "csinosban" nem a párjukat, szerelmüket.
2021. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Néha nagyon jól néz ki egyik másik csaj ha kiöltözik de ahhoz már komoly tehetség kell.

A legtöbb csajnak inkább a hétköznapi, laza vagy sportos szerkók állnak jól. Én imádom az ilyen csajokat.

2021. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is én vagyok,én is szeretem őt otthoniasan.
2021. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!